Хайдук (Сплит) и Динамо (Загреб) сътвориха истински спектакъл пред препълнените трибуни на стадион "Полюд".

Домакините излязоха напред в резултата в 30-ата минута след като Царевич реализира отсъдената от рефера дузпа. Хайдук обаче не успя да запази преднината си дори и до края на полувремето, защото в 39-минута бразилецът Да Силва възстанови равенството, след като също бе точен от бялата точка.

През втората част гостите успяха да се възползват по най-добрия начин от численото си превъзходство придобито след изгонването на Царевич и дръпнаха напред в резултата чрез Вугринец.

Хайдук обаче така и не се предаде и стигна до втора дузпа в своя полза и общо трета в мача. Този път зад топката застана Муньос, който не сгреши и оформи крайното 2:2.

С поделените точки двата отбора делят първото място във временното класиране. Динамо все пак има леко предимство, тъй като е изиграл един мач по-малко.