Георги Иванов игра цял мач при победата на Риека с 1:0 като гост на Интер (Запрешич) в среща от първия кръг на хърватското първенство. "Белите" изтръгнаха трите точки след попадение на капитана Анас Шарбини в 63-ата минута, с което стартираха отлично в 17-ото издание на шампионата на бившата югорепублика.

Бившият нападател на Левски отново бе един от най-активните в състава на Златко Далич, а за играч на мача бе избран съотборникът му и бивш вратар на ЦСКА Драган Жилич. Гонзо имаше няколко отлични ситуации да се разпише, като най-чистото положение пред българския таран на Риека се откри в 88-ата минута, когато Иванов стреля отлично от пряк свободен удар, който облиза дясната греда на стража на домакините Вранич.

За играта си любимецът на сектор "Б" получи оценка 6 по десетобалната система от хърватските медии, като само вратарят Жилич, голмайсторът Шарбини и Памич имат по 6,5.