Спортният директор на Партизан (Белград) Алберт Надж заяви, че сръбският гранд няма никакво намерение да продава своята звезда Иван Иванов. Според него, родният ни национал е основен играч на „гробарите", който е незаменим за селекцията на Вук Рашович.
Припомняме, че интерес към бившия играч на ЦСКА има от страна на Торино и Бешикташ, които са готови да платят сериозна трансферна сума за неговите права.
Контрактът на „Русия" изтича през лятото на следващата година.
„Не преговаряме с нито един клуб за продажбата на наши футболисти. Иванов е част от гръбнака на тима, а ние искаме да задържим важните си играчи. Все още не сме започнали работа по селекцията и нямаме договор с нито един нов футболист, но със сигурност ще се разделим с няколко играчи и ще привлечем други на тяхно място", заяви пред сръбските медии Надж.
armeiski
на 10.06.2013 в 12:11:56 #1Лъжат. Ще го продадат, защото след люта битка с редица грандове са договорили Везалов![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/icon_lol.gif?_=1446728989)