Българският национален вратар Димитър Иванков не допусна гол в трети пореден мач в турското футболно първенство при победата на Кайзериспор над домакина Анкарагюджю с 4:0 (3:0) в изтеглен мач от 20-ия кръг.

Иванков нямаше много работа през целия мач и трябваше да се намесва по-решително само в един случай в началото на второто полувреме. Той получи две звезди за изявите си.

Бившите български национали Ивайло Петков и Александър Александров не играха за Анкарагюджю, който завърши мача с девет души заради червени картони на Агали (76) и Тита (90).

С успеха Кайзери се изкачи на четвърто място във временното класиране с 31 точки. Анкарагюджю е 12-ти с 23 точки. Лидер е Фенербахче с 41 точки, през Галатасарай с 34 точки и Бешикташ с 33 точки.