Георги Иванов отбеляза гол за Риека при равенството 2:2 като гост на Хайдук (Сплит) в среща от 32-ия кръг на хърватското първенство. Българинът използва пас на Рендулич и майсторски реализира с глава за 1:2 в 89-ата минута. Младен Пелаич обаче върна равния резултат в следващата атака.

Бившият футболист на Левски се появи на терена в 67-ата минута на мястото на Нино Буле.

Домакините от Сплит поведоха в 20-ата минута чрез Томислав Бушич, но Фаусто Будучин изравни за "белите" в 66-ата минута преди да дойде драмата в края на мача.

Хайдук завърши двубоя с човек по-малко след червения картон на Мирко Хъргович в 81-ата минута.

Равенството остави Риека на осма позиция в класирането, след като тимът на Гонзо бе изпреварен от Вартекс, който постигна победа при гостуването си на Шибеник с 4:3. Риека е с актив от 39 точки кръг преди края.