Камерунската суперзезда Самуел Ето'о осъществи летящ дебют за новия си тим Анжи (Махачкала). Той заби попадение при равенството 1:1 с Ростов след само 20 минути на терена.

Централният нападател се появи като резерва при гостуването на Анжи срещу Ростов и донесе точката на своя отбор с изравнителен гол малко преди края. Бившият нападател на Интер засече центриране на друга скъпа придобивка на тима от Махачкала - Юрий Жирков и от няколко метра опъна мрежата зад Стипе Плетикоса.

Като цяло Анжи имаше приемущество през почти цялото времетраене на срещата. Противно на логиката Ростов, където работа наскоро започна Христо Стоичков, стигна първи до гол. Тимофей Калачов от пряк свободен удар в 72-ата минута успя да попари мултимилионната селекция на Анжи.

В крайна сметка обаче първият гол на Ето'о в руския футбол донесе поне равенство на Анжи.