Наставникът на Хебър - Николай Митов сподели, че не е трябвало да се стига до инфарктния развой на мача със Септември(Симитли).

"Още първото полувреме трябваше да си решим мача. Септември са коварен отбор очаквахме да се затворят с игра на контри. Те имат за това и добри изпълнители.

Вкарахме гол, после и втори. И когато оставаха 10 минути допуснахме това изравняване. Ето тук показахме, че сме още "зелени". Защото реално мачът е приключил и позволяваме да ни изравнят за 2:2 за 4 минути. От наш тъч дълбоко в половината на противника ни вкараха гол.

Ето това показва, че не сме готови още за голямото. Най-хубавото е, че победихме, но смятам и че го заслужавахме, независимо, че стана в последния възможен момент", коментира Митов пред "Марица".