Добруджа победи с 3:2 Нефтохимик у дома в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Срещата се игра на стадион "Дружба" в Добрич.

Николай Манчевски даде аванс на "шейховете" в 14-ата минута, а Добруджа изравни малко след час игра чрез Иван Цачев.

В 81-ата минута Божидар Чуканов отново изведе Нефтохимик напред след точно изпълнена дузпа.

С това обаче добрите неща за тима на Людмил Киров свършиха - в 85-ата минута Преслав Петров изравни, а след 180 секунди Димитър Алексиев прониза вратаря на бургазлии със страхотна задна ножица.

Така Нефтохимик продължава да бъде на дъното във Втора лига. Добруджа излезе 9-и с 24 точки.

Пирин поведе еднолично във Втора лига след трудна победа над дубъла на Лудогорец

Срещата завърши 2:1