Tреньорът на Арда - Стамен Белчев заяви пред "Спортал", че не е доволен от играта на своите футболисти срещу Пяст (Гливице). Кърджалии загубиха с 0:3.

"Първото полувреме беше по-добро за нас. Въпреки, че отборът на Пяст владееше повече топката, стояхме добре в защита. Имахме една, две ситуации, които можехме да отиграем по-добре.

Второто започна лошо за нас. По-скоро ние сами си направихме двубоя труден. Хванаха ни на две контраатаки и мачът беше решен. Не съм доволен.

Трябва да бъдем концентрирани от първата минута. Трябва да си изкараме поуки, за да не повтаряме тези грешки. Знам как искам да изглежда съставът и на кои хора ще разчитам. Първите два мача се опитах да дам равни минути на всички футболисти. От другата среща ще се опитаме да подобрим някои елементи в играта и да изчистим състава.

Котев все още не е готов да участва на 100% с отбора. Надяваме се до 10 дни да се включи наравно с другите.

Водим преговори с футболисти. Ако се стигне до договорка, се надявам да пристигнат в Турция. Имаме нужда на два, три поста да подобим качеството. Надявам се да се случи. Става дума за чужденци", каза Белчев.