Треньорът на Арда - Александър Тунчев заяви след равенството 1:1 срещу Пирин в Благоевград, че не може в последните минути на мача отборът да допусне гол от статично положение.

"Липсваше ни концентрация. Не може в последните минути на мача да допуснем гол от статично положение. През седмицата говорихме именно затова, че Преслав атакува именно там. Аз от играта съм доволен и от предишния мач, когато загубихме. Говорим постоянно за тази концентрация, но явно в такива драматични последни минути я губим.

"Утре ще знаем повече за състоянието на Абубакар Тунгара. Няма лесен мач, както видяхме и днес. Следващият срещу Лудогорец ще бъде много труден.

От тази ситуация трябва да излезем с победа. От игрова гледна точка не мога да кажа, че стоим зле, но тези грешки, които допускаме ни костват победите", каза Тунчев.

Пирин - Арда 1:1 (Развой на срещата по минути)