В град Приморско завърши XI турнир за Суперкупата на Българска лига Футзал. В мероприятието участваха най-добрите отбори играещи в първенствата на БЛФЗ през годината в градовете София, Бургас, Варна, Стара Загора и Приморско. Турнирът се проведе в две направления - "А" и "Про".

В направление "Про" (футзал) варненският отбор Grandpro надви на финала софийския вицешампион и миналогидишен носител на Суперкупата с класическото 3:0. В малкия финал носителят на Купата на Варна МФК Тича победи бургаския шампион Лазур с 6:4 след дузпи (3:3 в редовното време).

Голмайстор на турнира стана Никола Кралев (Лазур) с 8 попадения. Приза за най-добър вратар грабна Исмет Хаджиев (Grandpro). За най-полезен състезател бе определен Тодор Апостолов - МФК Тича. Unex взе награда за агитка на турнира в направление "Про".

В направление "А" (минифутбол) Верея Булсатком Стара Загора разгроми на финала Unex София с 5:1 и отнесе Суперкупата под Аязмото. В малкия финал Кодикс София победи Ропотамо Приморско с 5:0.

Кодикс взе награда за агитка в на турнира в направление "А". За най-полезен състезател бе определен Димитър Негревски - Кодикс. За най-добър вратар бе избран Димитър Нешев - Верея Булсатком.

Голмайстор на турнира стана Иван Иванов - Верея. наградите бяха връчени лично от главния секретар на Българска лига футзал и член на Изпълкома на УЕФС Лъчезар Паланков. "Тоспорт.бг" отново бе медиен партньор на турнира.