Отборът на ЦСКА 1948 записа измъчена победа с 1:0 като гост на Ботев (Ихтиман), след като Кирил Котев успя да измъкне трите точки с гол в заключителните минути на срещата.

Това е първи успех за момчетата на Валентин Илиев от началото на втория полусезон в Югозападната Трета лига.

ЦСКА 1948 се похвали с талисман (ВИДЕО)

"Червените" избират името му чрез анкета в социалните мрежи

Героят на "червените" се разписа в 88-ата минута, след като засече центриране в наказателното поле, извисявайки се над защитата и изпрати топката във вратата на домакините, като техният вратар просто нямаше как да реагира.

Въпреки това бившият страж на ЦСКА 1948 - Кристиян Дяков блесна с някои доста добри изяви през първата част, когато "червените" имаха по-опасни положения пред неговата врата и тотално отказа голмайсторите на лидера в групата.

След този минимален успех, тимът на Валентин Илиев е с пет точки аванс пред втория Хебър (Пазарджик).