ЦСКА 1948 спечели с разгромното 7:1 домакинството си на Урвич. Това се случи в поредна среща от Четвърта дивизия.

Мачът се игра в Герман. С две попадения се отличи капитанът на "червените" Калоян Стефанов.

Всичко започна с пропусната дузпа от нападателя на ЦСКА 1948 Спас Спасов, който шутира слабо от бялата точка. Скоро след това Борислав Трендафилов откри с удар отблизо. Секунди по-късно Трендафилов повтори "упражнението" за 2:0. В 31-ата минута Спасов получи топката на голова позиция и този път не сбърка - 3:0.

ЦСКА 1948 с питане към полицията: Защо и как бяха допуснати външни лица на търга?

Вижте писмото на ръководството на "червените"

В 50-ата минута гостите от Панчарево наказаха "червените" след центриране отдясно. Отговорът на домакините не закъсня с точна намеса на Йоан Маринов, който засече пас на Калоян Стефанов и на празна врата покачи на 4:1.

В 60-ата минута капитанът показа точна мушка и резултатът набъбна на 5:1. Дойде време и за централния нападател Георги Божилов да запише името си стред стрелците, а в 68-ата минута Стефанов се възползва от грешка на вратаря Виктор Стоянов и на празна врата бе фиксиран крайния резултат. Имаше време и за още голове, но ЦСКА 1948 намали оборотите и срещата завърши при 7:1.

Така момчетата на Валентин Илиев и Йордан Юруков направиха поредна крачка към Трета лига.