Отборът на Спартак (Плевен) не успя да достигне поне до точката в мача срещу Левски 2007 (Левски) днес от кръга в Северозападната Трета лига. Плевенчани отстъпиха с 1:2 от своя съперник.

Бойко Цветков: Сам напуснах Спартак (Плевен), Иван Динов не спира да лъже играчите за парите им

Финансовата криза в третодивизонния отбор се задълбочава

През първата част падна единствено един гол, дело на Любомир Тодоров от тима на гостите в 45-ата минута. В 73-ата, "синьо-белите" изравниха силите, след като Христо Спасов бе точен от бялата точка. Надеждите за точка в Плевен обаче бяха бързо убити, след като в 84-ата минута Ивайло Иванов удвои за Левски. Попадението му бе изключително красиво от далеч. Топката прехвърли стража на Спартак и влетя в мрежата.

През последните дни се заговори за нова финансова криза в Плевен, като дори старши треньорът - Бойко Цветков си тръгна, а и голяма част от футболистите спряха да тренират. Бъдещето на клуба все още остава неясно.