Етър (Велико Търново) е на крачка от завръщането си в професионалния футбол. Утре "виолетовите" домакинстват на "Ивайло" на състава на Ботев (Луковит).
След 16 поредни победи, тимът се нуждае от успех и в последния си мач от първенството. Победата в нея е повече от задължителна и за нея е необходима подкрепата на публиката, която да бъде 12-ият играч на отбора. И да стане част от големия празник, който предстои в неделнята вечер.
„Да напълним стадион „Ивайло”!". С този призив излязоха от Етър и от Фенклуба към великотърновските любители на футбола и спорта преди решаващия мач за влизането на „виолетовите” в професионалния футбол.
500 виолетови балона ще излетят от трибуните на стадион „Ивайло” в началото на двубоя, съобщи пред Sport-vt.com председателят на Фенклуб Етър Венелин Русанов. Агитката готви впечатляваща хореография още със знамена, ленти, пироефекти… Феновете организираха и анкета за най-добър футболист на сезона, гласуването за която тече активно в социалните мрежи. Победителят в допитването ще бъде награден също преди последния мач с Ботев (Луковит).