Ботев (Враца) продължава перфектния си старт в Северозападната „В" група. В мач от 4 кръг тимът на Атанас Джамбазки се наложи с 1:0 като гост на Янтра. Така врачани продължават без допуснат гол във вратата си. Георги Иванов, Милен Василев и Камен Каменов имаха шанс да открият резултата за гостите, но вратарят на Янтра Здравко Тодоров се намесваше много добре.

Вратарят на Ботев Веселин Цветковски парира удар на Мирослав Косев от домакините. Валдемар Стоянов на два пъти пропусна голови положения за врачани след почивката. Той все пак се разписа в 72-ата минута, когато засече центриране на Цветан Версанов.

Пет минути преди края Радослав Анев удари греда при контраатака на гостите. „Ботев" (Враца) е лидер в класирането на Северозападната „В" група с 12 точки и голова разлика 17:0. Янтра (Габрово) заема 13-а позиция с актив от една точка и голова разлика 0:8.