Лидерът в Югозападната "В" група Балкан (Ботевград) постигна трудна победа у дома над Пирин (Разлог) с 2:1. Домакините от Ботевград играха далеч под въдзможностите си, но поведохав резултата, след което гостите стигнаха до 1:1.

През второто полувреме момчетата на Миро Миронов (на малката снимка) вкараха втори гол, а малко по-късно играч на "зелените" уцели и гредата.

Пирин също постигна успех, нокато гост над Банско с 2:0. Така двата отбора продължават да са на върха с равен брой точки. Следващият кръг ботевградчани гостуват на все по-добре представящия се Чепинец (Велинград).

Пирин 2001 - Локо 101 1:0

Класиране: 1.Балкан 57 т., 2.Пирин 57, 3.Малеш 44, 4.Левски (ЕП) 42, 5.Места 36 и др.

Суворово - Левски (Главиница) 2:0

Класиране: 1.Добруджа 50 т., 2.Черноморец (Балчик) 37, 3.Аксаково 35, 4.Аристон 31, 5. Преслав 29 и др.

ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА - 21 КРЪГ

Черноморец (Несебър) - Асеновец 4:1
Любимец - Левски (СтЗ) 2:0

Левски (Карлово) - Розова долина (Каз) 1:0
Срещата е прекратена в 57-ата минута при 1:0 в полза на домакините, когато футболистът на Розова долина Щерев удря главния съдия Максим Лазаров. Очаква се СТК при ЗС на БФС да потвърди служебен резултат 4:0 в полза на Левски 2004 (Карлово).

Космос (Бургас) - Арда (Кър) 1:0
Срещата е прекратена в 4-ата минута при резултат 1:0 в полза на Космос, когато гостите остават с шест души на терена поради контузия на техен състезател. Арда стартира мача само със седем футболисти. Очаква се СТК при ЗС на БФС - Пловдив да потвърди служебен резултат 4:0 в полза на Космос.

Загорец (НЗ) - Хеброс 2:1
Елегант (Хисаря) - Странджа - Металург 1:1
Локо (СтЗ) - Поморие 2:0
ИТД Гигант (Съединение) - Брестник (Пд) 0:0

Класиране: 1.Любимец 46 т., 2.Локо (СтЗ) 45, 3.Черноморец (Нес) 41, 4. Горубсо 37,5.Брестник 37 и др.