Ювентус (Малчика) загуби гостуването си на Академик (Свищов) и отстъпи с категоричното 0:4. Двубоят бе от 5-ия кръг от шампионата на Северозападната "В" група, съобщава "Плевен спорт". Беше изминал само половин час от началото на мача и "черно-белите" вече губеха с класическото 0:3. Първо в 15-ата минута Кристиян Тафраджийски откри, а две по-късно Георги Колев покачи на 2:0 за "студентите".

В 32-ата минута положението за тима на Радослав Йорданов стана още по-лошо, след като вратарят на Ювентус Димитър Височков, дошъл през лятото от Спартак (Плевен), подкоси противников нападател в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. Зад топката застана Тафраджийски, който я вкара и направи 3:0.

След почивката гостите се опитаха да стигнат до почетно попадение, но се случи точно обратното. Отново Височков направи нарушение в пеналта в 52-ата минута и реферът не само, че даде втора дузпа за домакините, но и посочи пътя към съблекалните на провинилия се футболист на Малчика, като му показа втори жълт картон. Тафраджийски отново беше безпощаден и реализира за крайното 4:0.

Загубата бе четвърта за Ювентус, като отборът заема незавидното 14-то място във временното подреждане с актив от само 3 точки. На 16 септември (сряда) престои междинен кръг в групата, като съставът от Малчика ще посрещне във важен мач на стадион "Георги Кърчев" деветия Павликени. Двубоят ще започне от 17.00 часа.