Пропуск на Долапчиев! Нападателят получи отличен пас на няколко метра от вратата от Стефан Христов, но не успя да намери очертанията и прати кълбото в аут.

84′

Даниел Пеев влиза на мястото на Тодор Гочев.

82′

Нова добра намеса на Василев! Чандъров копна топката и изведе на отлична позиция Байду. Африканецът догони топката, но в същото време вратарят на Витоша излезе и скъси ъгъла и по този начин успя да избие в корнер удара на играча на гостите.

81′

Неточен удар на Иван Тилев.

77′

Четин Садула получи топката в наказателното поле и стреля без забавяне, но Богомил Дяков се хвърли и успя да блокира удара, предотвратявайки сериозна опасност за Галев.

76′

Жълт картон за Садула.

70′

Жълт картон за Кочилов.

60′

Чандъров влиза на мястото на Иванов.

60′

Будинов влиза вместо Тошев.

56′

Пропуск на Долапчиев! Стефан Христов центрира отдясно към далечната греда, където нападателят бе оставен непокрит, но ударът му муна от външната страна на вратата.

54′

Долапчиев влиза на мястото на Цанков.

50′

Християн Василев спаси вратата си от сигурен гол. Стражът изби отлично изпълнение на пряк свободен удар от страна на Борис Галчев.

48′

Удар в аут на Орлин Старокин.

48′

Байду заменя Сандански.

47′

Галев не прецени едно центриране в наказателното си поле, но защитник успя да избие.

45′

Начало на срещата.

45′

Край на първото полувреме.

41′

Гол на Мартин Тошев от Септември бе отменен. Нападателят получи отличен извеждащ пас от Борис Галчев, като в момента на подаването бе покрит от играч на Витоша. Тошев отигра ситуацията и вкара, но реферите дадоха засада и попадението бе отменено.

40′

Стефан Христов получи отличен пас на точката на дузпата, но не успя да овладее топката и да нанесе голов удар.

31′

Борис Галчев се освободи от двама играчи на Витоша и опита удар от около 25 метра, който не затрудни Василев.

28′

Удар с глава на Христов мина покрай вратата.

27′

Стефан Христов проби отдясно и опита подаване в наказателното поле, но Васил Добрев успя да избие топката в корнер.

22′

Добра възможност за гол пред Витоша. Цанков центрира в наказателното поле, където Стефан Христов нанесе странен удар с глава, който мина над горната греда.

20′

Жълт картон за Тошев.

19′

Християн Василев излезе да улови центриране отляво, но се размина с топката. За негов късмет нямаше играч на Септември зад гърба му, който можеше да вкара на празна врата.

16′

Гочев изведе Стефан Христов сам отляво. Нападателят напредна и стреля, но Галев улови.

15′

Удар на Иван Тилев от границата на наказателното поле попадна право в ръцете на Василев.

10′

Напрежение пред вратата на Василев. Крис Гади центрира в наказателното поле, където Мартин Тошев се размина с топката и не успя да нанесе голов удар.

1′

77. Пеев 26. Фабиано

Витоша (Бистрица) приема Септември днес от 12:30 часа. Двубоят е от 25-ия кръг на Първа лига. Тимът на Костадин Ангелов все още не познава вкуса на успеха в елита на България.

В предишното си домакинство "тигрите" бяха близо до 3 точки, но допуснаха изравнителен гол срещу Славия дълбоко в добавеното време. През седмицата опашкарят загуби с 0:3 гостуването си на Ботев в Пловдив.

Витоша (Бистрица) без четирима срещу Септември

Вижте групата на "тигрите"

Очаква се наставникът на домакините отново да заложи на Григор Долапчиев в предни позиции. Нападателят бе резерва в последните два мача на своя отбор. От групата на тима отпаднаха Радко Мутафчийски, Ивайло Лазаров, Йордан Върбанов и Георги Амзин, който са с контузии.

За Септември в игра се завръща капитанът Борис Галчев. Халфът не игра при победата с 3:1 над Локомотив (Пловдив) през седмицата.

Кристиян Добрев: Локомотив игра по-добре, но Септември си заслужи трите точки

"Искаме ето такива срещи, в които всичко се решава на терена"