Берое владее топката, домакините се бранят - нищо ново в срещата.

Жълт картон за Мартин Райнов.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме започна по доста атрактивен начин, като и двете единайсеторки сякаш побързаха да убедят феновете по трибуните, че мачът ще се получи и ще предложи всички възможни футболни достойнства и емоции на аудиторията.

На първо време домакините понечиха да организират натиск, но силите им издържаха едва 10-ина минути.

След периода, в който изчакваше да разбере какво възнамерява да предприеме съперникът, Берое на свой ред овладя притежанието върху топката и не го изпусна до края на тази част.

В резултат на това нулевото равенство бе пратено в историята след 13 минути игра, когато Педро Еуженио даде по-скоро заслужено предимство на тима си в резултата с попадение за 0:1.

Домакините дори не успяха да получат право на отговор, като на два пъти, само в рамките на няколко игрови минути, те се спасиха от нови голове във вратата си.

В средата на първата част играта загрубя и фауловете зачестиха, което изнерви състезателите, а повлия и върху качеството на двубоя като цяло.

До почивката нови попадения не бяха реализирани и двете единайсеторки се оттеглиха в заслужена почивка.

45′

Почивка.

43′

Жълт картон за Панталеев.

41′

Домакините така и не успяват да застрашат своите гости.

Не личи да е възможно Витоша да постигне нещо в тази среща, поне на този етап от двубоя.

35′

Нова поредица нарушения в средата на терена.

Това е една от "подробностите", които развалят иначе доброто впечатление, което оставя срещата у феновете, до момента.

32′

Силен удар на Христов!

Топката не успява да порази целта.

29′

Резултатът остава все същият, но гостуващият състав установи надмощието, което се очакваше, над своя опонент.

Изглежда така, сякаш е въпрос единствено на време да видим второто попадение в срещата.

22′

Два поредни фаула на Райнов.

Трябва да внимава той, ако не иска да бъде официално предупреден.

17′

Хаджиев стреля опасно!

Отбраната на домакините действа организирано и се справя със ситуацията.

13′

Берое излиза напред в резултата!!!

0:1!

Попадение на Еуженио!

10′

Берое все пак се връща малко по малко в мача.

Срещата е на доста ранен етап от развитието си, но въпреки това е достатъчно динамична, а играта - агресивна и интересна за наблюдаване.

7′

Все още състезателите на Витоша не предоставят кълбото на съперника.

Въпреки това атаките им не достигат до крайната си фаза.

4′

Гостите не успяват да наложат превъзходството си.

Владението на топката е почти изцяло в полза на футболистите на Витоша.

3′

Домакините организират скоростна акция в половината на съперника.

Без точен завършващ удар в тяхна полза.

1′

9 Ангел Стоянов 17 Антон Карачанаков

Отборите на Витоша (Бистрица) и Берое се изправят един срещу друг в двубой от неделната програма на Първа лига.

Заралии, поне на хартия, се водят фаворит в срещата. Старозагорци имат големи амбиции в първенството и не крият, че идват за трите точки.

Възпитаниците на Александър Томаш обаче сериозно забуксуваха напоследък и в последните си три мача записаха 1 равенство и 2 загуби.

Възстановяването на Григор Долапчиев върви по план

Нападателят на Витоша започна физиотерапия

Във Витоша ситуацията е още по-тежка. Домакините продължават да нямат победа от началото на сезона и са абсолютен аутсайдер в битката за оцеляване със спечелените едва 2 точки до момента.

В състава на домакините единственият контузен е Долапчиев. В същото време в Берое също има само един контузен и това е Михаил Михайлов.

Берое загуби с 1:2 от Локомотив (Пловдив)

Фатален Петък 13-ти за Камбуров, Берое загуби Битката за Тракия (ВИДЕО)

Легендарният голмайстор на "смърфовете" се изправи срещу бившия си клуб на връх 37-я си рожден ден