КРАЙ НА МАЧА! ЕТЪР ПОБЕДИ ВЕРЕЯ С 1:0 КАТО ГОСТ!

Фло Боджадж спаси Етър в Стара Загора и донесе ценни три точки за "виолетовите" в Първа лига

Жълт картон за Георги Сърмов

87′

Антон Огнянов влиза на мястото на Томаш Косут

84′

ГООООЛ! Боджадж бележи за Етър - 1:0! Той успя да залъже Иво Иванов и с прецизен диагонален изстрел преодоля Георги Георгиев за 1:0.

82′

Ерик Почански получи контузия и е принудително заменен от Иван Иванов

80′

ПРОПУСК!!! Фло Боджадж изведе Димо Атанасов на стрелкова позиция в наказателното поле, но неговият удар с глава бе доста неточен.

76′

Здравко Илиев е заменен от Рюстемов

76′

Аласана Мане опита късмета си с удар от далечна дистанция, но топката не срещна очертанията на вратата.

68′

Румен Руменов е заменен от Ерик Почански

68′

Велко Батрович отстъпва мястото си на Иван Петков

58′
Снимка 388691

55′

Здравко Илиев нахлу на скорост в наказателното поле на Етър, след което веднага пусна пас в коридор към включващия се в атаката Дино Мартинович. Той обаче не успя да достигне до топката и опасността пред вратата на Христо Иванов премина.

52′

Жълт картон за Румен Руменов

52′

Крум Стоянов падна в наказателното поле на Верея след единоборство с Дино Мартинович. В реално време не се видя дали фаул имаше. Главният съдия също подмина ситуацията.

48′

ПРОПУСК!!! Никола Колев бе изведен на стрелкова позиция в пеналта и след като получи топката веднага стреля към вратата. Кълбото обаче прелетя над напречната греда.

45′

Начало и на втората част!

45′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

44′

Курупис можеше да си вкара автогол, след като опита с глава да изчисти топката, а тя прелетя много близо до вратата.

33′

Аласана Мане пробва да прехвърли стената след изпълнение на пряк свободен удар, но неуспешно.

25′

Претенции за дузпа от страна на щаба на Етър. Димо Атанасов насочи топката към вратата на съперника, а тя се отби в ръката на Курупис. Главният съдия сметна, че в действието му не е имало умисъл и не посочи бялата точка.

21′

Аласана Мане не успя да си нагласи добре топката и след удара му, тя премина встрани от вратата.

15′

СПАСЯВАНЕ!!! Фло Боджадж пое добро подаване малко преди дъгата на наказателното поле, завъртя се технично и стреля много мощно към вратата на заралии. Георги Георгиев обаче внимаваше и изби топката.

8′

Без сериозна опасност пред Георги Георгиев, след шут на Георги Сърмов от средна дистанция. Вратарят улови топката.

5′
1′

17 Андреи Киофу 17 Чавдар Ивайлов

Днес от 17:15 часа, Верея приема на "Трейс Арена" Етър в мач от 15-ия кръг в Първа лига.

Заралии имат доста кадрови проблеми преди тази среща. Французинът Билел Малек пропуска мача поради натрупани картони. Под въпрос заради травми са Милан Вушурович и Денислав Станчев. В състава обаче се завръща Годердзи Мачадзе.

Първият избягал от Верея е факт

Илия Мунин си тръгва заради неизплатени заплати

Старши треньорът на "виолетовите" пък ще може да разчита на най-доброто, с което разполага и да се бори за трите точки с мисъл за Топ 6.

Красимир Балъков: За всеки мач имам само едно желание – да излезем, да играем добре и да победим