ЦСКА победи Локомотив (Мездра) с 2:1 в мач от последния кръг на "А" група. Головете за "армейците" реализираха Морозс и Зехиров, а в края на срещата Бамба вкара почетно попадение за Локо. ЦСКА домакинства на стадиона в Мездра, тъй като "червените" са наказани да не играят 2 мача на "Българска армия".

Старши треньорът на ЦСКА Любослав Пенев даде шанс за изява на голяма част от юношите на тима, като в стартовия състав попаднаха Караджов, Бранеков, Събев, Чипев, Зехиров, Тонев и Тошев.

Символичните гости от Локомотив започнаха по-активно срещата, като в първите 20 минути владееха инициатива и създадоха няколко добри атаки, които обаче не доведоха до откриване на резултата. В средата на полувремето "армейците" изравниха играта и на свой ред погледнаха по-сериозно към вратата на "железничарите".

Второто полувреме започна отлично за ЦСКА и столичани откриха резултата в 53-ата минута. Морозс засече центриране и с удар от въздуха не сгреши - 1:0. Малко по-късно тимът от Мездра можеше да изравни, но младият вратар на "армейците" Караджов се намеси авторитетно след опасен удар на Тодоров.

В 75-ата минута момчетата на Любо Пенев стигнаха до втори гол. Зехиров завърши добра атака, преминала през Чипев и Саидходжа, и направи резултата 2:0.
В последните минути на срещата Бамба се възползва от разбъркване в пеналта на ЦСКА и върна един гол, с което оформи и крайния резултат.

ЦСКА - ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) 2:1
1:0 Морозс (53')
2:0 Зехиров (75')
2:1 Бамба (85')

СЪСТАВИ НА ДВАТА ОТБОРА:

ЦСКА: Караджов, Минев, Бранеков, Иванов, Събев, Морозс, Чипев, Зехиров, Тонев, Тошев, Саидходжа

ЛОКОМОТИВ: Георгиев, Анев, Пажин, Макенджиев, Христозов, Илиев, Цветкович, Тодоров, Симонович, Каранейчев, Бамба