ЦСКА победи Рилски спортист с 3:0 в среща от 20-ия кръг на елита, която се игра на стадион "Българска армия".

С най-добри изяви на терена бе Шалозе Удоджи, който за първи път започна като титуляр за ЦСКА. Нигериецът непрекъснато надиграваше персоналния си пазач Ивайло Цветков, а след това и сменилия го Борислав Гюлеметов, и създаваше опасност след опасност пред вратата на Юсуф Бело.

На два пъти Бело спаси опасни удари от непосредствена близост на Еуген Трика - в 15-ата и в 27-ата минута. Все пак Бело бе безпомощен в 19-ата минута, когато Евгени Йорданов свали топката с глава на Флорентин Петре и румънският национал с удар от въздуха с левия крак от 6-7 метра откри резултата.

В 60-aта минута Удоджи изведе Евгени Йорданов и той от непосредствена близост увеличи на 2:0. Попадението бе трето поред за Гената в шампионата.

Най-интересният момент бе в 81-ата минута, когато Удоджи с точен удар от около 20 метра изпрати топката неспасяемо в десния долен ъгъл на Владимир Манолков, а след гола Удоджи направи серия от четири салта под аплодисментите на публиката.