Пак Каранга и пак пропуск. Бразилецът стреля с глава над вратата.

85′

Удар на Тиаго след пряк свободен удар минава над вратата.

82′

Нов пропуск на ЦСКА! Каранга нанесе удар с глава след центриране от корнер, но топката отново минава до гредата.

80′

Меркадо пробва прострелно центриране в наказателното поле, но там нямаше играч в червено, който да засече топката.

Снимка 318043

78′

Кевин Кубемба влиза вместо Раул Лое.

70′

Далечен удар на Манолев, Макенджиев избива.

69′

Кевин Меркадо заменя Густаво Кулма.

65′

Дюлгеров се включи добре в атака и се озова на стрелкова позиция не успя да нанесе силен удар и Макенджиев улови топката.

63′

Барт продължи центриране от корнер към далечната греда, където Бодуров от няколко метра не успя да уцели вратата.

61′

Удар на Тиаго извън наказателното поле минава на сантиметри от дясната греда на Пирин.

Снимка 318040

60′

Току що влезлията като резерва Манолев имаше възможност да открие резултата, но ударът му бе блокиран от Стилиян Николов.

59′

Станислав Манолев влезе на мястото на Рафаел Енрике.

51′

Жълт картон за Костадин Ничев.

50′

Разочароващ удар на Раул Лое извън наказателното поле излиза в аут.

47′

ЦСКА организира бърза атаката след подновяването на играта. Каранга напредна в наказателното поле и вместо да стреля, опита пас за Енрике Рафаел, но бранител на гостите изпревари халфа и изби топката.

45′

Начало на втората част.

Снимка 318038

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Нов удар на Тиаго, но отново извън очертанията на вратата.

40′

Отново Макенджиев е на висота! Вратарят отрази голов удар на Каранга с глава.

Снимка 318035

38′

Жълт картон за Тиаго.

34′

Макенджиев спаси Пирин! ЦСКА организира бърза контраатака. Раул Лое намери Рафаел, който напредна с топката през центъра, финтира Попев и нанесе удар към вратата, но стражът на "орлетата" показа завиден рефлекс и отрази удара на бразилеца.

31′

Още един пропуск за ЦСКА! Рафаел получи от Пинто в наказателното поле и нанесе удар от 6-7 метра по диагонал, но не успя да намери очертанията на вратата.

30′

Първа по-сериозна опасност пред вратата на гостите. Рафаел подаде на Тиаго, който си нагласи топката и от над 30 метра шутира силно, но топката мина покрай десния страничен стълб на Пирин.

Снимка 318036

29′

Жълт картон за Юлиан Попев.

25′

Слаб удар на Рафаел Енрике минава покрай гредата на Макенджиев.

22′

Удар на Кулма, след който топката рикошира в бранител на Пирин и излезе в корнер.

Снимка 318033

21′

Енрике намери Каранга в наказателното поле, но нападателят се засуети и топката му бе отнета.

10′

В първите десетина минути инициативата е в играчите на ЦСКА, но головите положения пред Макенджиев липсват.

3′

Удар на Пинто с глава премина над вратата на Пирин.

1′

29. Милчо Ангелов 25. Методий Стефанов

ЦСКА приема Пирин (Благоевград) в мач от 12-ия кръг на Първа лига. Срещата е тази вечер от 20,00 часа на стадион "Българска армия".

"Червените" прекъснаха победната си серия при гостуването на Етър и сега ще търсят задължителен успех. Победата в днешния мач е важна и от психологическа гледна точка предвид дербито с Левски следващата седмица.

ЦСКА ще загрява за Левски с Пирин

Ще се завърнат ли "червените" на победния път?

Треньорът на домакините Стамен Белчев няма да може да използва капитана Божидар Чорбаджийски, който е с травма от лагера на националния отбор за световните квалификации с Франция и Люксембург. На линия за мача ще бъде Тиаго Родригес, който се възстанови от контузията, която получи във Велико Търново.

В групата на Пирин пък се завръща Александър Башлиев, който също имаше проблем с кръста. Милен Радуканов няма да може да разчита единствено на Конър Хендерсън.

Аспарух Никодимов: Милен Радуканов ще иска да се докаже срещу ЦСКА

Паро предупреди: Радуканов ще иска да се докаже срещу ЦСКА