ЦСКА изпусна победата след като получи изравнителен  гол в края на мача срещу Локомотив(Мз). Двубоят завърши 2:2. Головете вкараха Тодоров в 59-ата и 77-ата минута и Симонович в 73-ата и 90-ата минута.

Гостите от София започнаха по-добре мача и на няколко пъти пропуснаха много добри положения за гол. Попадение на "армейците" бе отменено заради съмнение за нарушение на Манчев.  Маркиньос, Тодоров и Да Коща не успяха да се разпишат за "червените". След първите вихрени 30 минути Локомотив се съвзе и на своя ред организира опасни слизания към Беконо, но без сериозна заплаха за ЦСКА.

През второто полувреме отборът на домакините от Мездра натисна противника си. Илиев изпусна положение след отлично взаимодействие със Симонович. Постепенно  ЦСКА наложи волята си и стигна до гол. След неразбирателство в отбраната на "железничарите" Тодоров се възползва и откри.

В 73-ата минута  Симонович със страховит шут от 25 метра препарира Беконо. След гола "армейците" се втурнаха да търсят победата  и стигнаха до гол в 77-ата минута.

Манчев бе повален в наказателното поле и  Тодоров реализира отсъдената  дузпа. Червен картон получи Цветкович от Локомотив (Мз) за извършеното нарушение, а Манчев бе изнесен на носилка. Наложи се Димитър Пенев да направи принудителна смяна и да пусне в игра Евгени Йорданов.

В 92-та минута голмайсторът на ЦСКА не можа  да донесе победата на своя отбор след невероятен пропуск. Още в следващата атака Симонович наказа противника  и  оформи крайния резултат 2:2.

Така в един спечелен на пръв поглед мача ЦСКА изпусна трите точки срещу мотивирания Локомотив (Мз).