От форума на Topsport.bg
МоnКаТа написа:
Аз вече не намирам думи и смисъл да ходя на всеки мач да давам пари за отбор ,който не дава нищо за мен. Да ходя и да се нервирам на футболисти ,на които единствената им цел е да свърши по-рано мача.На собственици идиоти и спортен директор престъпник

ЦСКА най-стене записа точка срещу столичен отбор този полусезон. След като паднаха от Левски и Славия, сега "червените" завършиха 2:2 с Локо (Сф).

След този мач "армейците" се изкачиха на 8-ото място със скромните 12 точки от 9 мача. Локо пък вече е втората позиция, където се изравни с Литекс и Черноморец. И трите тима са с по 19 точки, на 3 от лидера Левски.

През цялото първо полувреме играчите на Гьоре Йовановски сякаш бяха изпаднали в дълбока летаргия. "Железничарите" се възползваха от това и поведоха още в 11-ата минута. Защитата на ЦСКА проспа едно центриране на Горанов, Дечев се подхлъзна и оставеният непокрит Писаров с глава матира М'боли 1:0.

Локомотив продължи да действа по-остро и след това попадение. Така се стигна и до 25-ата мин.  Увлечени в нападение, "червените" допуснаха Асамоа и Писаров да комбинират по дясното крило, последният центрира добре и Генков с глава простреля за втори път М'боли - 2:0.

До края на първата част ЦСКА така и не успя да намери верния път към вратата на Пейков, макар че техен гол бе отменен поради засада.

След почивката ЦСКА излезе преобразен, а играчите на Локо започнаха все по-често да бъркат. На два пъти влезлият като резерва МИшел Платини изпизаше очи в очи с Пейков, но и двата пъти вратарят спаси. Новоизлюпеният национал обаче сбърка левашки в 73-ата мин, когато Маркиньос намали за 1:2. Бразилецът се разписа от фаул и макар че топката мина близо до Пейков, вратарят не се намеси добре.

От тук до края на срещата ЦСКА натисна и стигна до ремито, благодарение и на поредната грешка в защитата на Локо. В даденото от рефера продължение Виданов бе подсечен без особена причина в пеналта от Добрев и съдията Ивайло Стоянов посочи бялата точка. Маркиньос застана зад топката и не сбърка - 2:2.