Край на мача.

88′

Иван Стоянов замени Дани Младенов.

86′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЦСКА! Енрике бележи гол за "червените", след като топката стигна до него по диагонал в наказателното поле, за да може резервата да вкара за 2:1!

85′

Десподов нахлу отдясно в наказателното поле, но нямаше кой да засече острото му центриране.

84′

Хеан Бланко замени Малинов.

81′

Етър можеше да стигне до пълен обрат! Центриране от корнер намери Сърмов, който стреля мигновено от наказателното поле, топката мина през няколко футболисти и се отби в тялото на Черниаускас!

78′

Жълт картон за Скерлев.

77′

Десподов от близка дистанция не успя да нацели вратата.

74′

Ивайлов замени Мане.

72′

Рубен Пинто замени Раул Лое.

68′

Инициативата вече е в "червените", които пресират високо своя противник, докато гостите по всичко личи, че ще разчитат на контраатаки до края на мача.

65′

Рафаел Енрике замени Едвин Джеси.

60′

Центриране на Стойчо Атанасов в наказателното поле беше засечено към вратата на Христо Иванов, който обаче се протегна и изби топката.

58′

Жълт картон за Сърмов.

56′

Пехливанов замени Скерлев.

49′

И отново действията на гостите са по-активни в началните минути на второто полувреме.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

42′

ГОООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! "Болярите" стигнаха до изравняване след фантастично изпълнение на Аласана Мане, който прати топката в сглобката на вратата с далечен удар - 1:1!

37′

Добро взаимодействие между Десподов и Тиаго завърши с крайно слабо отиграване на португалеца, който имаше възможност да стреля от линията на наказателното поле.

35′

Спокойно може да се каже, че въпреки пасива от един гол до момента, играчите на Етър стоят по-добре на терена от своя съперник.

28′

Страхотно спасяване на Черниаускас! При центриране в наказателното поле топката попадна на волето на Пехливанов, който на метри от вратата изстреля снаряд в ръката на литовския страж!

23′

ГОООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Каранга получи топката пред вратарското поле и вкара - 1:0!

22′

Руменов напредна фронтално срещу вратата, стреля, но Черниаускас спаси.

15′

Гол на Бартович е отменен, тъй като съдията видя игра с ръка, каквато по-скоро имаше!

11′

Втори шанс за ЦСКА! Каранга беше намерен в наказателното поле, но ударът на бразилеца с глава мина на сантиметри до гредата!

10′

Десподов можеше да открие резултата! Бодуров изведе с далечен пас своя съотборник, който с удар от точката на дузпата прати топката в аут!

5′

Противно на очакванията Етър е по-дейният отбор в първите минути на терена, като събитията се развиват в половината на "червените".

1′

18. Александър Георгиев 17. Чавдар Ивайлов

ЦСКА приема Етър (Велико Търново) в мач от 24-ия кръг на Първа лига. Срещата ще се проведе днес от 17:30 часа на "Българска армия". "Червените" ще търсят задължителен успех над "болярите", за да скъсят изоставането си от лидера в първенството Лудогорец на 3 точки.

Тимът на Стамен Белчев ще се опита да вземе реванш от великотърновци, след като не успяха да ги победят в първия мач помежду им през есента. Срещата на "Ивайло" завърши 2:2.

Красимир Балъков: Защо да не вземем точки от ЦСКА, Левски и Лудогорец?

В Етър се готвят за предстоящите тежки двубои

Отборът на Красимир Балъков не може да намери верния ритъм под ръководството на легендарния халф. Откакто той пое тима "болярите" имат 2 равенства и 1 загуба.

ЦСКА днес ще бъде без наказания си капитан Божидар Чорбаджийски. Неговото място в стартовия състав ще заеме Александър Барт. Очаква се на вратата да застане Черниаускас, а останалите в защита ще са Жеферсон, Бодуров и Манолев. В средата на терена ще играят Тиаго и Малинов, а по крилата ще атакуват Десподов и Енрике. На върха на нападението ще действа Каранга, а зад него в ролята на плеймейкър ще бъде Алберг.

Стамен Белчев определи групата на ЦСКА за мача с Етър

Капитанът Божидар Чорбаджийски ще пропусне два поредни мача

Етър ще бъде без Пламен Гълъбов и Алиун Бадара. Двамата са санкционирани за днешния двубой. Краси Балъков най-вероятно ще заложи на Христо Иванов на вратата. Пред негов в отбрана ще играят Пашов, Василев, Скерлев и Атанасов. В центъра на терена ще действат Мане, Сърмов и Руменов. По крилата ще атакуват Батрович и Младенов, а на върха на нападението ще бъде Иван Петков.