Царско село и Черно море не излъчиха победител в първия мач от 11-ия кръг на родното първенство. Двата тима завършиха наравно 1:1 в София в интересен мач. Уесли Ната (49) откри резултата, а в 56-ата минута Мирослав Енчев изравни. В 77-ата минута голмайсторът за "моряците" бе изгонен с директен червен картон.

"Царете" прекъснаха серията си от 3 поредни загуби, но остават на 13-о място с 9 точки. Варненци са шести с 15 пункта.

Царско село - Черно море 1:1

Царско село - Черно море 1:1, Енчев e изгонен

Двубоят стартира в 20:00 часа

Срещата започна силно за домакините. Във 2-ата минута Антуи изскочи сам срещу вратаря, но Стефан Станчев го фаулира пред наказателното поле, за което получи жълт картон.

В 14-ата минута капитанът на "царете" Веселин Минев бе заменен принудително от Георги Минчев.

В 25-ата минута Станчев нацели дясната греда след отлично изпълнение на пряк свободен удар.

Снимка 444965

В 37-ата минута Мартин Минчев пресече подаване в полето на домакините и остана очи в очи с Мартин Димитров. Младокът обаче си поведе дълго топката и вратарят спаси удара му.

В 40-ата минута удар на Родриго, само няколко метра пред голлинията, бе блокиран от Густаво Карбониери.

Четири минути след подновяването на играта Царско село поведе в резултата. Антон Карачанаков центрира в наказателното поле на "моряците". Там на далечната греда бе забравен Уесли Ната, който с глава вкара за 1:0.

Снимка 444964

Минута по-късно Мартин Минчев можеше да изравни, но ударът му с глава не намери целта.

В 56-ата минута Черно море изравни чрез Мирослав Енчев. Първоначално удар на бранителя бе избит в корнер. След неговото изпълнение той надскочи Серкан и с глава бе точен за 1:1.

След час игра отново Енчев опита да вкара с глава, но този път стреля покрай вратата.

Снимка 444962

В 77-ата минута бранителят бе изгонен с директен червен картон за грубо влизане в краката на Антуи.

Две минути по-късно Георги Минчев от няколко метра след центриране от корнер нанесе удар, който облиза гредата и излезе в аут. В 80-ата минута отново нападателят се отличи с пропуск, след като бе изведен на отлична позиция от Кордейро, но стреля по диагонала в аут.

До края на срещата двата тима не успяха да стигнат до попадение и така срещата завърши без победител.