Новият треньор на Вихрен Тенчо Тенев дебютира със загуба с 0:2 срещу Локомотив (София) в столичния квартал "Надежда". Санданчани не успяха да окажат съпротива на противника си и имаха само две по-опасни положения пред Галев.

"Железничарите" доминираха през целия двубой, но добрите намеси на Лучини през първата част задържаха нулевото равенство. Влезлият на почивката за домакините Христо Златински центрира към Димо Атанасов, който с глава откри - 1:0 в 58-ата минута.

Халфът имаше възможност да реши всичко пет минути по-късно, останал сам в наказателното поле, но се засуети. Асистентът за първия гол Златински увенча доброто си включване с гол в 81-ата минута, след бомбен шут от 30 метра.

"Червено-черните" спечелиха с 2:0 и продължават да са безгрешни през пролетта, с голова разлика 11:1 от три срещи.

Локомотив (София) - Вихрен (Сандански) 2:0 (0:0)

1:0 Атанасов (58 мин)
2:0 Златински (82)