Наставникът на Ботев коментира развоя на мача със Спартак (Вн) от 16-ия кръг на "А" група, спечелен с 2:0.
"Доволен съм от победата, за нас бе важно да спечелим трите точки и го постигнахме. Благодарен съм на момчетата за добрата игра. Тази победа донесе още повече увереност и спокойствие в нашия отбор. Даниел Божков бе заменен, след като си свърши работата и получи заслужена почивка", заяви Тенев.
Илко Станчев, помощник-треньор на Спартак (Варна) пък каза: "Честитя победата на домакините. Те се приспособиха по-добре на терена, създадоха повече голови положения и заслужено победиха. Ние допуснахме доста грешки и това доведе в головете в нашата време. Ще направим всичко възможно в бъдеще да ги избягваме".
Треньорът на "соколите" Атанас Атанасов не дойде на пресконференцията, тъй като е болен.
Тенчо Тенев: Благодарен съм на момчетата
02.03.2008 14:54:35
Източник: Plovdiv24.com
Тенчо Тенев (вляво) и Илко Станчев на пресконференцията, непосредствено след двубоя между Ботев и Спартак (Вн), завършил 2:0.
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории