Славия и Пирин не успяха да си вкарат гол и завършиха наравно 0:0 в скучен мач от 18-ия кръг на "А" група.

Срещата изобилстваше от физически сблъсъци, като и двата тима направиха по една принудителна смяна още преди почивката. Теренът на стадион "Овча Купел" бе сравнително сух, но много тежък, които затрудни неимоверно 22-ата.

В самия край на първата част Даниел Младенов излезе сам срещу Раис Мболи, но лайнсменът вдигна флага за засада, която в най-добрия случай може да се определи като спорна.

В 65-ата минута столичани останаха с човек по-малко. Борислав Герогиев фаулира откъсващия се сам срещу вратаря Кондев и закономерно видя червения картон. Въпреки че бяха с числено намален състав, "белите" не се отказаха да търсят гола. Малко преди края Галин Иванов изпусна най-доброто положение в мача, след като излезе на изгодна позиция диагонално срещу Макенджиев но би на сантиметри от дясната греда.

Секунди по-късно реферът изгони от резервната скамейка и треньорът на Славия Вили Вуцов.

НАЙ-ИНТЕРЕСНОТО ПО МИНУТИ МОЖЕ ДА ПРОСЛЕДИТЕ ТУК!