Мисиджан отстъпва мястото си на Александър Василев

76′

Калоян Кръстев влиза на мястото на Галин Иванов

75′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кишада покачи на 4:0, след грешка на защитата на Славия. Влезлият като резерва остана сам срещу празната врата и нямаше право на грешка.

71′

Кишада влиза на мястото на Кешеру

65′

Влади Узунов напуска и отстъпва мястото си на Чикози Мба

49′

ГООООООЛ! Мисиджан разстреля младия вратар на "белите" с удар от границата на наказателното поле!

48′

Фрапантен пропуск на влезлия като резерва Лукоки! Футболистът остана сам срещу стража на Славия, но стреля високо над вратата.

46′

На почивката е заменен Вандерсон, на негово място се появява Лукоки

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ НА "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЛУДОГОРЕЦ СЕ ОТТЕГЛЯ НА ПОЧИВКА С АВАНС ОТ ДВА ГОЛА!

45′

Една добавена минута на редовните 45.

42′

Нивото логично поспадна още повече след втория гол на Лудогорец и на терена на "Васил Левски" темпото на игра е на доста ниско ниво.

40′

Кешеру за малко да оформи своя хеттрик, но в тази ситуация стражът на Славия бе непробиваем.

40′

Жълт картон за Кампаняро

31′

Футболистът на Славия се завърна на терена и ще продължи участието си в мача.

30′

Тежък сблъсък между Натанаел и капитанът на Славия! Емил Мартинов остана да лежи на тревата.

23′

Шанс за Славия! Ивайло Димитров опита удар от малък ъгъл и вратарят на Лудогорец изпусна топката, но бързо поправи грешката си.

22′

Капитанът на Славия също е декориран в жълто

20′

Клаудиу Кешеру е точен от бялата точка! 2:0 за Лудогорец!

19′

Кешеру пада в наказателното поле след сблъсък с Влади Узунов и главният съдия на мача отсъжда дузпа в полза на Лудогорец.

19′

Жълт картон за Стефан Велков

10′

Славия изпитва трудност да се върне в мача и рядко преминава границата на собственото си поле.

4′

ГООЛ! Кешеру извежда Лудогорец напред в резултата още в самото начало на срещата!

1′

7 Наско Милев 92 Джоди Лукоки

Тази вечер от 20 часа Лудогорец гостува на Славия в мач от 8-я кръг на Първа лига. Срещата ще се играе на националния стадион "Васил Левски" където "белите" домакинстват през този сезон.

Златомир Загорчич определи групата на Славия за домакинството на Лудогорец

Заги ще спира шампионите с куп младоци

Георги Петков пропуска важната среща

Столичани влизат в двубоя в черна серия от 4 мача без победа - 3 загуби и равенство и заемат 12-ото място в елита с актив от едва 5 точки.

Разградчани пък нямат успех в две поредни срещи, след като направиха равенства с Пирин и Левски. Шампионите изостават на 4 пункта от лидера ЦСКА.

Левски и Лудогорец не се победиха на стадион "Георги Аспарухов" (ВИДЕО)

С джобче горещи картони и орлов поглед: Рефер №1 опорочи Мача на сезона в Първа лига! (ВИДЕО)