Славия и Локомотив (София) не успяха да се победят и завършиха наравно 2:2 в мач от последния 30-и кръг на "А" група. Гостите от Локомотив поведоха с 2:0 с голове на Митев и Балдовалиев, но в края на мача Самакишев се разписа на два пъти и донесе точката за най-стария столичен тим.

През първата част гостите от Локомотив владееха повече топката и бяха по-добрият отбор на терена, но това не даде резултат. Главният съдия Ахмед Ахмед пък отмени два гола на "железничарите".

След подновяването на играта двубоят бе повече от интересен. В 51-ата минута Славия получи право да изпълни дузпа, отсъдена за нарушение на Галев срещу Дениран. Зад топката застана Владимир Иванов, чийто удар обаче бе избит в корнер от Галев. В 58-ата минута Локомотов откри резултата. Димо Атанасов проби отлично по левия фланг, навлезе в наказателното поле и подаде към Митев, който от няколко метра нямаше как да сгреши - 0:1. 5 минути по-късно Зоран Балдовалиев се възползва от грешка в "бялата" отбрана и удвои аванса на "железничарите".

Последва натиск на Славия, който даде резултат в 73-ата минута. Тогава след центриране от корнер се разписа Самокишев, който се измъкна от противниковата отбрана. Само 3 минути по-късно отново Самокишев бе в прегръдките на съотборниците си. Този път защитникът се разписа с топовен изстрел от свободен удар, който не остави шанс на стража на Локо. До края на срещата и двата отбора се опитаха да стигнат до пълния успех, но в крайна сметка поделиха по една точка.

СЛАВИЯ - ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 2:2
0:1 Митев (58')
0:2 Балдовалиев (63')
1:2 Самокишев (73')
2:2 Самокишев (76')