Топката прехвърля стената и се насочва към вратата, но в крайна сметка излиза в аут.

На сантиметри от истината остана нападателят на гостите.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме беше изключително динамично, като по всяка вероятност е успяло да задоволи претенциите и на най-взискателните фенове на българския клубен футбол.

Резултатът беше открит след едва 9 минути игра. Тогава Галин Иванов получи добро подаване по левия фланг от атаката на домакините и изненадващо реши да стреля, от много малък ъгъл. Така той хвана неподготвен вратаря на гостите Перниш, който бе допълнително затруднен от рикошета на кълбото в гредата. След това топката премина под плонжа на стража и влезе във вратата му за 1:0.

Само 4 минути по-късно равенството беше възстановено. Центриране на Фуртадо намери оставения абсолютно непокрит в наказателното поле Фал, който с глава вкара за 1:1.

В 34-ата минута Виячки подцени пробив на скорост на Фал в пеналта и се наложи да го фаулира, за да спре устрема му към целта. Реферът предупреди официално играча на "белите" и посочи бялата точка. Зад топката застана Мартин Камбуров, който без никакъв сантимент простреля младия Стериакис за 1:2. Това бе попадение номер 232 за тарана в професионалния ни футбол.

Минута преди почивката Галин Иванов се опита да изненада Перниш с изстрел от средна дистанция. Получи се рикошет, който заблуди вратаря на Берое и равенството беше възстановено. 2:2.

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов вдигна ръце във въздуха, показвайки изумлението си от представянето на двата тима и високата резултатност през първото полувреме от сблъсъка. Компания на "белия" бос правеше националният селекционер Георги Дерменджиев.

45′

Почивка.

44′

ГООООООООООООООЛ!!!

2:2!

Изстрел на Иванов, рикошет и резултатът е изравнен!

Отново Перниш беше заблуден от движението на топката.

Равенство в резултата!

Снимка 483505

42′

Центриране на Иванов!

Разбъркване в полето на Берое.

Без завършващ изстрел на състезател в бял спортен екип.

39′

Изстрел на Минчев от средна дистанция!

Топката преминава на сантиметри от дясната греда на вратата на "белите".

Чудесно изпълнение на футболиста на Берое.

36′

ГОЛ!

1:2!

Камбуров бележи от бялата точка!

Гол номер 232 за нападателя на Берое!

35′

Официално предупреждение за Виячки.

34′

ДУЗПА за Берое!

Виячки фаулира Фал в наказателното поле.

31′

Засада на Чунчуков.

30′

Въпреки многото нарушения, които накъсаха сериозно играта, официални предупреждения няма.

В няколко случая арбитърът показа намеренията си да запази добрия тон в срещата.

24′

Камбуров излиза сам срещу Стериакис!

Изстрелът му е спасен от младия вратар!

Пропуск на сметката на тарана.

22′

Иванов центрира!

Чунчуков засича топката с глава.

Плонжът му не е успешен. Перниш се намесва решително.

17′

Ново добро подаване за Фал.

Той обаче е в положение на засада.

15′

Центриране към Чунчуков!

Не успява да играе добре с глава.

Нападателят на столичани пропуска добра възможност да възстанови преднината на тима си.

13′

ГОООООООООООООЛ!!!

1:1!

Втори пореден гол на Фал за Берое!

Само 4 минути след като допусна попадение, съставът на гостите се връща в мача.

Центриране на Фуртадо намира оставения абсолютно непокрит Фал.

Той праща топката във вратата с глава.

Резултатът е изравнен.

Снимка 483497

12′

Голмайсторът за домакините Галин Иванов претендира, че срещу него е извършено нарушение.

Ситуацията е в близост до наказателното поле на опонента.

Фаул няма, преценява реферът.

9′

1:0!

Грешка на Перниш!

Галин Иванов се възползва и матира стража на съперника от малък ъгъл!

Предимство за "белите"!

Топката срещна и гредата, което допълнително затрудни вратаря на гостуващия отбор.

Снимка 483498

6′

Чунчуков пада в наказателното поле.

Сигнал има, но той е за нарушение на нападателя на домакините.

Игра с ръка в пеналта.

5′

Опит за налагане на териториален натиск от страна на старозагорци.

Защитниците на столичани се справят.

3′

Първа ситуация в половината на гостите.

Футболистите на Славия не стигат до възможност за отправяне на изстрел.

2′

По едно нарушение и за двата тима.

Преди да са изминали две минути от двубоя.

1′

4 Петър Патев 25 Георги Ангелов

Славия приема Берое в един мачовете от последния 26-и кръг на редовния сезон в Първа лига.

Двубоят на "Овча купел" започва в 21:00 часа. Един срещу друг се изправят 5-ият и 6-ият във временното класиране.

Снимка 482756

"Белите" се намират в страхотна форма. Столичани записаха 5 поредни победи и се намират в серия от 8 мача без загуба.

От друга страна тимът играе много трудно срещу Берое, особено на свой терен.

Те нямат домакинска победа над старозагорци от 1 септември 2012 година насам, като през това време записаха 3 равенства и 5 загуби.

Димитър Димитров определи групата на Берое за мача със Славия

И двата тима ще играят във финалната шестица

Старозагорци си осигуриха място в Топ 6 миналия кръг, но амбициите им са да гонят място в Европа, поради което ще се опитат да стигнат до победа и срещу Славия.

Снимка 481500

"Белите" ще бъдат без контузените Тасевски и Томбак, както и наказания Карабельов.

Загорчич подгони рекорд в Славия

Вече 3 години и 1 месец е начело на "белите"

Берое пристига в оптимален състав. Треньорът Димитър Димитров ще остави резерва Мартин Камбуров, а вместо него от първата минута ще започне Зоран Йосипович.