Тук можете да проследите пряко развитието на двубоите от полуфиналната фаза на турнира за Купата на България.

Двойките са Шумен срещу Черно Море и ЦСКА-Нафтекс, като първият двубой стартира в 17 часа, а втория тридесет минути по-късно на "Българска армия".

Шумен - Черно Море 1:2

Шумен: Григоров, Борисов, Кръстев, Жечев, Малинов, Ирфан, Михайлов, Станев, Христов, Киков, Християнов

Черно Море: Колев, Костурков, Вачев, Милошевич, Александров, Костадинов, Генчев, Жеков, Владимиров, Моке, Христов

1 минута - Начало на двубоя.

5 минута - Костурков изчиства топката от голлинията на гостите след удар на Киков.

11 минута - Масена Моке праща кълбото във вратата на Григоров с удар от около 19-20 метра с левия крак - 0:1.

15 минута - Нов опит на Моке да притеснява вратаря на домакините, но топката минава на сантиметри покрай гредата.

18 минута - Киков отново стреля точно и добра проява на Краси Колев, който избива кълбото и предотвратява нова опасност.

19 минута - Християнов засича с глава топката след центриране от пряк свободен удар, но изстрелът му минава покрай горната греда.

26 минута - При втория си опит Християнов е далеч по-концентриран и праща кълбото в мрежата на гостите за 1:1.

41 минута - Слави Жеков пробва да изненада Григоров, вратарят успява да изчисти в корнер.

45 минута - Край на първата част. Шумен и Черно Море се оттеглят на почивка при равенство 1:1.

46 минута - Начало на втората част. Моралес заменя Генчев в състава на гостите.

60 минута - Час игра на стадион "Панайот Волов" в Шумен. Домакините и Черно Море продължават да играят при 1:1.

90 минута - Край на редовното време в Шумен. Предстоят продължения.

91 минута - Начало на първото продължение.

96 минута - Гол за Черно Море. Слави Жеков стреля от границата на пеналта, топката се удари в гредата и се върна в краката на Петър Костадинов, който отблизо прави 1:2.

105 минута - Малинов чисти кълбото в корнер, след като Георги Владимиров преодоля вратаря на домакините и отправи топката към мрежата на Шумен.

111 минута - Тече второто продължение на мача. Черно Море продължава да води с 2:1.

120 минута - Край на срещата. Черно Море ще срещне ЦСКА във финала на турнира.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ЦСКА - Нафтекс 4:1

ЦСКА: Оливер Ковачевич, Александър Тунчев, Сергей Якирович, Христо Янев, Велизар Димитров,  Валентин Илиев, Мурад Хидиуед, Еуген Трика, Емил Гъргоров (к), Тиаго Силва, Йордан Тодоров

Нафтекс: Владислав Стоянов, Веселин Бранимиров (к), Станислав Жеков, Николай Кръстев, Георги Сърмов, Орлин Старокин, Цветомир Валериев, Радомир Тодоров, Марин Ценов, Дарио Сера, Пламен Крумов

1 минута - Начало на двубоя на "Българска армия".

4 минута- Опит на Тиаго Силва да пробие отдясно по атаката на ЦСКА, но Жеков избива в странично хвърляне.

6 минута- Вальо Илиев засича с глава топката след плонж след изпълнението на ъгов удар, Владислав Стоянов успява да избие кълбото.

8 минута - Нова опасност  в полето на бургазлии - Гъргоров изскочи сам по диагонала срещу вратаря на Нафтекс, но стреля в тялото му и пропусна отново да открие резултата.

12 минута - Валентин Илиев получава жълт картон за нарушение срещу противников състезател фронтално срещу вратата на домакините.

16 минута - Добра изява на капитана на ЦСКА Емил Гъргоров, който след самостоятелен пробив праща кълбото на сантиметри покрай дясната греда зад Стоянов.

22 минута - Разбъркване в полето на домакините, след което Вальо Илиев изчиства кълбото пред погледа на Дарио Сера.

24 минута - Радомир Тодоров е декориран в жълто заради груб фаул срещу Йордан Тодоров и така двата отбора се изравниха по борй на картоните - 1:1.

28 минута - Нарушение срещу Велизар Димитров на около 20-25 метра от вратата на гостите и това е добра възможност за пряк обстрел.

30 минута - Янев праща топката в стената и тя излиза в трети ъглов удар в полза на "армейците".

32 минута - Далечен изстрел на Радомир Тодоров и това ще е първи корнер за Нафтекс в мача.

37 минута - Уникална грешка на Тиаго Силва, който опита да върне топката на Ковачевич, но вместо това изведе перфектно Сера срещу вратаря и той откри резултата - 0:1.

39 минута - Бърз отговор на домакините. Емил Гъргоров се разходи в полето на гостите и от нулев ъгъл прати кълбото в мрежата за 1:1.

42 минута - Отново капитанът на ЦСКА стреля по диагонала, топката мина на сантиметри покрай гредата.

43 минута - Нов пропуск и за бургазлии. Орлин Старокин изскочи сам срещу Ковачевич, но също не улучи рамките на вратата.

45 минута - Край на първото полувреме. След 45 минути игра ЦСКА и Нафтекс се оттеглят на почивка при 1:1.

46 минута - Начало на втората част.

47 минута - Груб фаул на Тунчев срещу играч на Нафтекс и бранителят получава жълт картон.

51 минута - Тиаго Силва се реабилитира за грешката си при гола на Нафтекс, след като изскочи по диагонала в полето на гостите и със силен удар прави резултата 2:1.

57 минута - И Велизар Димитров пропуска добър шанс за нов гол за ЦСКА, след като стреля покрай вратата на Стоянов.

60 минута - Гъргоров е заменен от Юруков в състава на ЦСКА.

61 минута - Еуген Трика решава всичко в двубоя, след като засича с глава центриране на Велизар Димитров и прекратява интригата в мача.

75 минута - Четвърт час до края на двубоя. Всичко на "Българска армия" изглежда решено. ЦСКА продължава да води с 3:1 и на път да достигне до финала на турнира.

88 минута - Асистенция на Велизар Димитров и от точката на дузпата Мурад Хидиуед бележи за 4:1.

93 минута - Край на мача. ЦСКА е първият финалист за Купата на България.