Феновете на ЦСКА нахлуха на терена в Мездра по време на мача с местния Локомотив и принудиха рефера Ивайло Стоянов да прекрати мача в 65-ата минута.

Дотогава Локо водеше с 1:0 след гол на Исмаил Иса, който падна няколко минути преди гостуващата публика да прескочи оградите.

"Червените" ултраси започнаха да се саморазправят с феновете на домакините, които спокойно си гледаха мача, а частната охранителна фирма не беше в състояние да се справи с вандалите.

На стадиона нямаше полиция, тъй като домакините са отказали услугите на МВР поради високите такси за охрана.

Иначе самият мач бе на много ниско ниво, а ЦСКА бе на път да загуби, след като Иса разпечата Караджов след центриране от корнер.

Дотогава "армейците" не направиха нищо смислено в атака, като нямаха идея как да превземат вратата на Линков.

"Нямам никакъв проблем с феновете. Не съм казвал нищо лошо за тях. Играхме слабо, да”, каза след мача вратарят на ЦСКА Иван Караджов.

Разочарован бе и Костадин Стоянов. "Нямам какво да кажа, питайте феновете защо ни атакуваха", каза националът.

Очаква се БФС да вземе крути мерки относно клуба от Борисовата градина, а най-вероятно ще бъде присъдена служебна победа за тима от Мездра.