Свободен удар в полза на Левски, но центрирането на Бурабия не води до нищо опасно.

Калоянов заменя контузения Цветанов.

70′

Aниете е заменен от Мицански.

68′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Аниете бе забравен от защитата на домакините при центриране на Прохазка в наказателното поле. Нападателят на Левски отбеляза с глава, разстрелвайки отблизо мрежата на Караджов!

63′

Хеан Деса опита да подхване нова атака след грешка на Илиев, но топката напусна пределите на терена и следва тъч.

61′

Натиск на Левски в последните минути, Верея до момента успява да не допусне гол.

60′

Центриране на Минев за Роман Прохазка, но словакът не успя да насочи добре топката.

59′

Бурабия стреля от корнер, Пиргов отклони, но не успя да насочи добре топката.

57′

Андонов напуска, влиза Балде.

53′

Деса проби опасно и опита подаване в наказателното поле, но Илия Мунин изби решително топката.

50′

Аниете стреля от границата на наказателно поле, но над вратата.

48′
47′

Мунин влиза, излиза Зафиров.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Елиаш получи втори жълт картон след като удари с ръка в лицето Прохазка. Капитанът на Верея остави тима си с човек по-малко!

43′

Нова опасност пред вратата на Верея. Бурабия стреля опасно, Караджов изби, последва нов изстрел, но топката така и не влезе във вратата на домакините.

41′

Голям пропуск за Левски! Прохазка намери добре Адениджи, той изскочи срещу Караджов и се забави с изстрела. Вратарят изби с десния си крак.

38′

Чико Цветанов опита да стреля, но в последния момент Александров изби топката от краката му.

33′

Илиян Йорданов стреля от далечно разстояние, топката лети високо над вратата.

30′

Хасани получава жълт картон за нарушение срещу Деса.

28′

Де Нойер сбърка при пас към Прохазка и топката бе отнета.

23′

Жълт картон за Елиаш.

20′

Деса горти от желание да се доказва и не пропуска шанс да стреля към вратата, пазена от Караджов. Този път Хеан избра да опита удар от границите на наказателното поле, топката бе прекалено лесна за стража на Верея.

17′

Деса пострада при сблъсък с Чико Цветанов. Перуанецът получи лекарска помощ и се завърна на терена.

13′

Натиск на Левски в последните минути. "Сините" са се настанили трайно в наказателното поле. Ще падне ли попадение в Стара Загора скоро?

10′

Пак Деса опита да центрира успоредно на голлинията, но топката бе избита.

8′

Деса проби по левия фланг и стреля, но над вратата.

4′

Сукуна пое топката от центъра на терена, след което намери Йорданов. Бившият играч на Левски подаде към Чико Цветанов, който стреля, обаче е бил в засада.

3′

Сериозно левскарско присъствие по трибуните на стадиона. Песните на "синята" агитка ехтят из "Трейс Арена".

1′

Минута мълчание преди началото на мача в памет на загиналите в с.Хитрино.

1′

33 Мирослав Енчев 44 Виктор Генев

Верея посреща Левски в мач от 18-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Трейс Арена" започва в 15:00 часа.

Преди мача "сините" заемат второто място в класирането с 37 точки. Тимът на Александър Томаш е с 22 пункта. Старозагорци се представят доста добре у дома и са в серия от 3 поредни успеха на "Трейс Арена".

Старши треньорът на Левски Елин Топузаков заяви преди срещата, че се надява на успех днес.

"Настроението е добро, но това не е важно, ако не се представим, както искаме по време на мача. Срещу Верея също искаме да вземем трите точки и трябва да сме максимално концентрирани и отговорни. В един отбор е нормално да има и загуби, и победи. Няма отбор без поражения. Похвално е, че взехме трите точки срещу Славия и нашето самочувствие не бива да е разклатено. Сега ни предстоят два мача, които искам да изиграем като първи от новия полусезон, а не като последни за годината", заяви Топузаков преди гостуването на новака.

Същевременно треньорът на Верея Александър Томаш сподели: "Няма смисъл да коментираме Левски. Всеки един любител на българския футбол знае техните възможности. Излизаме срещу един от грандовете в България. Левски е отбор, който всяка една година се бори само за едно - първото място".

Първата среща между Левски и Верея през сезона завърши с изразителен успех за "сините" с 4:0.