Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

87′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Каранга направи 3:1 след като Кулма го изведе в коридор и той преодоля Емил Михайлов. При удара нападателят се сблъска със стража и получи контузия.

80′

Жълт картон за Александър Цветков след много тежък сблъсък между Рубен Пинто и Десподов.

77′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Кузма намери Коконов, който изскочи сам срещу вратаря и намали за 2:1.

76′

Каранга и Руй Педро си попречиха при опит за удар, Десподов овладя, финтира и стреля, Емил Михайлов пак спасява в близкия ъгъл!

74′

Божидар Чорбаджийски получи втори жълт картон след посягане в краката на Коконов.

69′

Удар на Густаво Кулма от малък ъгъл, но Емил Михайлов се справя и изби.

66′

Кулма замени Арсенио.

62′

Заучено изпълнение на свободния удар, топката е чукната към Манолев, който бие малко над вратата.

59′

Руи Педро провокира Траян Траянов и той го изблъска, двамата бяха близо до бой. Играчът на Черно море получи червен картон, докато този на ЦСКА - жълт.

56′

Кузма замени Йосков.

54′

Бумал излиза контузен, влиза Шимао,

49′

Каранга засече с глава центриране на Манолев по много интересен начин с гръб към вратата, но не можа да приложи сила и не затрудни вратаря.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Кирил Десподов удвоява резултата след като топката рикошира в напречната греда след удар на Педро и талантът от Кресна с глава засече за 2:0.

44′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Фернандо Каранга вкарва първия си гол с екипа на "червените". Защитата на Черно море не можа да реагира на бързата контраатака на домакините. Руи Педро намери Десподов, той пусна много добре към Каранга, който на празна врата вкара за 1:0!

42′

Манолев пусна към Каранга, който с глава стреля малко встрани от вратата.

37′

Какво направи Педро?! Десподов стреля от фаул в стената, след грешка на Станчев, топката стигна до Педро, който от непосредствена близост направи по-трудното - да не вкара топката в мрежата.

34′

Гонзо се ядосва на изпълнение на Балджийски от фаул, което завърши доста безславно.

28′

Около 1000 фена подкрепят домакините и едва четирима гостите от Варна.

24′

Арсенио иска дузпа, но реферът Попов му показа жълт картон за симулация.

22′
19′

Арсенио центрира от корнер вляво на първа греда за Руй Педро, който стреля неточно с глава.

16′

Спасяване на Михайлов! Педро намери Манолев, той видя добре Кирил Десподов, който със силен удар стреля, но стражът на "моряците" отрази.

12′

Георги Китанов лови центрирането вдясно след корнер за гостите.

10′

Десподов центрира от ъгловия удар към Чорбаджийски, който стреля с глава, но твърде слабо и вратарят на гостите лови.

8′

ЦСКА владее инициативата, Черно море е без опасна атака до този момент.

5′

Арсенио центрира коварно, но Михайлов излезе. В първия момент не действа много убедително, но после поправи грешката и и улови решително.

2′

Домакините бяха много близо до попадението! Кирил Десподов изведе блестящо Каранга, но той от непосредствена близост прати топката над вратата.

1′

28 Пламен Гълъбов

ЦСКА посреща Черно море в най-интересната битка от плейофната първа шестица за този кръг. Срещата на "Армията" започва в 20:00 часа.

Варненци са в серия от три поредни загуби като гост в "Борисовата градина", а серията на треньора им Георги Иванов - Гонзо е още по-тежка - цели пет последователни загуби.

Негативната серия започна в края на април 2017 година, когато Черно море с Гонзо начело отстъпи с 0:2. Тогава легендата на Левски направи пророческо изказване, че това е последната победа на ЦСКА, но не позна.

Феновете на ЦСКА обещават ад за Гонзо на „Армията”

Сектор „Г” се готви за 90-минутно псуване по омразния Гонзо

Целта е „синята” легенда да бъде провокиран и наказан

Дали пророчеството му ще се изпълни три години след изричането му предстои да разберем тази вечер. Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев няма да разчита единствено на наказания ляв бек Антон Недялков, който не беше пропуснал и минута през сезона досега. На неговата позиция на левия бек ще играе Александър Дюлгеров. Наставникът обаче може да предприеме и размествания в атака. Търсещият своя първи гол Каранга отново ще се опита да го постигне, а по думите му случи ли се това, той ще вкара още много.

ЦСКА и Черно море мерят сили в дербито на Топ 6

Желязната статистика на ЦСКА срещу пророчеството на Гонзо

"Армията" ще бъде частично затворена

Гонзо пък няма да разчита на наказания Даниел Георгиев, чието място ще заеме Тодор Паланков. Стадион "Българска армия" ще бъде частично затворен, тъй като домакините получиха наказание след мача с Лудогорец (0:2).