Георги Петков успя да избие опасен удар на Косоко, който беше на косъм от своя хеттрик.

Удар на Стефан Велков към вратата на Ботев, но Чворович нямаше проблеми да спаси.

Удар на Стефан Велев от въздуха, който не успя да завърти топката в далечния ъгъл на Чворович.

Иван Чворович получава жълт картон заради бавене на играта.

56′

Йомов влиза, излиза Минчев.

51′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! Омар Косоко засече много хубав пас на Бризола и навлезе в наказателното поле, за да накаже Георги Петков за 0:3!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! Антонио Вутов засече дълго центриране и отигра хубаво, освобождавайки се от бранителите, за да стреля от непосредствена близост за 0:2!

40′

Жълт картон за Сердеров.

34′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! Косоко подаде на Неделев, който стреля, Петков изби, а топката се върна в Косоко, който беше оставен непокрит и стреля, за да открие резултата.

25′

Лазар Марин центрира топката като я "сложи" на главата на Терзиев, който стреля, но Георги Петков изби!

23′

Атака за Ботев, която обаче бе спряна от защитата на домакините пред наказателното поле.

20′

Ботев владее инициативата, а играта се развива предимно в центъра на терена.

14′

Доста малко зрители на Националния стадион.

10′

Омар Косоко отправи далечен удар, който беше и първи в мача.

5′

Доста ниско темпо на игра в първите минути на мача.

1′

35. Георги Йомов

Славия приема Ботев в мач от плейофната фаза на Първа професионална лига. Срещата започва в 17:30 часа.

"Канарчетата" са без крайния бранител Крум Стоянов в София. Защитникът отпадна от групата заради контузия. Очаква се той да бъде сменен от Лазар Марин.

Антонио Вутов бе с травма, но въпреки това попада сред титулярите.

В миналия кръг, Славия победи с 4:3 Монтана, но въпреки това "белите" ще бъдат с доста променен състав за мача с Ботев (Пд) днес.

Треньорът Владимир Иванов разчита на Петко Христов. От първата минута на срещата ще започнат левият защитник Абуд, дефанзивният халф Мартинов и нападателят Сердеров. Триото ще прати на пейката Йомов, Майков и Милев, които бяха титуляри срещу Монтана миналия кръг.