Владислав Златинов получи жълт картон за оспорване на съдийско решение

68′

Опасен удар на Виана завършва с корнер за ЦСКА

63′

ГООООООООООООЛ ЗА ПИРИН! Отлична атака на домакините. Благов и Костадинов направиха двойно подаване, топката се върна в халфа, който си я нагласи на левия крак, за да разстреля Китанов за 1:1!

60′

Костов отстъпва мястото си на Златинов

54′

ГОООООООООООООООЛ ЗА ЦСКА! Виана центрира в наказалното поле, Галчев отклони към Нунеш, който засече с глава и стреля, Красимир Костов не успя да се намеси и позволи "червените" да поведат в резултата

50′

Феновете на ЦСКА запалват факли, което гарантира финансова санкция на тима

46′

Шимао влиза на мястото на Маламов

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ - 0:0

44′

Христо Янев не дочаква края на полувремето и се принира по-рано в съблекалнята

43′

Напрежение на терена, Николов и Тасев се спречкаха, след което получиха жълти картони

41′

Тони Тасев получава жълт картон

40′

ГРЕДА ЗА ЦСКА! Диого Виана стреля от далече с хубав, техничен удар. Топката обаче се отби в гредата

30′

Дюлгеров опита удар, който обаче бе прекалено слаб и не затрудни Костов

25′

Опасност за ЦСКА! Нунеш засече центриране с глава и стреля много опасно, но топката мина много близо до вратата на Костов

20′

Станислав Костов бе в добра позиция, но се забави малко, като все пак подаде към Тасев, който обаче загуби топката в наказателното поле

14′

Маламов овладя центриране и подаде към Асенио, който отблизо стреля в аут

8′

ЦСКА се опитва да вземе инициативата, до момента без сериозни опасности пред двете врати

4′

Центриране на Борис Галчев от фаул, Красимир Костов избира решително в корнер

1′

20. Грозданов 29. Ангелов

Пирин приема ЦСКА е един от най-интересните мачове с голям заряд в Първа лига. Първият съдийски сигнал на Драгомир Драганов ще прозвучи в 19:00 часа на стадион "Христо Ботев".

"Червените" търсят задължителни три точки, но "орлетата" са сигурни, че имат сили да спрат именития си съперник. Към момента тимът на Христо Янев има две победи и една изненадваща загуба от Верея. Пирин пък е с две поражения и един успех.

Очаква се ВИП-гост на двубоя да бъде легендата Христо Стоичков, който изгледа мача на "червените" от миналия кръг срещу Нефтохимик.
Старши треньорът на Пирин Стефан Генов обещава, че този път тимът му ще се представи доста добре.

"Очаква ни един доста труден мач, подготвени ни сме много добре за двубоя. Взехме си необходимите поуки от злополучния мач в Разград и се надявам това игрово поведение на нашите футболисти да не се повтаря. Не е нужна допълнителна мотивация, самото име ЦСКА говори достатъчно. Самите футболисти осъзнават колко е важно да спечелят този мач. Нелепа контузия по време на тренировка получи Венцислав Бенгюзов и най- вероятно ще пропусне мача”, заяви Чечо.