Футболист на Монтана праща топката в напречната греда на собствената си врата, но кълбото така и не преминава голлинията.

35′

Иван Стоянов стреля, Харуби лови.

21′

ГОЛ за Локомотив! Автор на попадението за пловдивчани е Мартин Камбуров, разбира се!

20′

По един изстрел на Мичев и Камбуров в мача до момента.

10′

Нищо кой знае колко запомнящо се на терена в първите 10-ина минути.

1′

10 Веселин Марчев 14 Денислав Сергиев

Локомотив (Пд) приема състава на Монтана в среща от програмата на "А" група.

В Пловдив двата отбора не са завършвали наравно. Локомотив има 6 победи, а Монтана 2. Головата разлика е 17:8.

Тази година пловдивчани имат две победи и една загуба, а головата разлика е 2:2.

Локомотив прави много силен финал на първенството и изненадващо влезе в битката за бронзовите медали. Но всяка точка за Монтана е жизненоважна.

Главен съдия: Никола Антонов Попов, Асистенти: Иво Николаев Колев, Румен Емилов Иванов

Съб 17.10.09 Монтана 2-3 Локомотив Пловдив

ОБЩО: 17 мача, 9 победи за Локомотив Пловдив, 3 равенства, 5 победи за Монтана , голова разлика 26:19 за Локомотив.

В Пловдив: 8 мача, 6 победи за Локомотив Пловдив, 0 равенства, 2 победи за Монтана , голова разлика 17:8 за Локомотив.

В Монтана: 9 мача, 3 победи за Монтана, 3 равенства, 3 победи за Локомотив Пловдив , голова разлика 11:9 за Монтана.

ПЪРВА СРЕЩА: Сря 05.10.94 Монтана 1-0 Локомотив Пловдив