Георги Вълчев Абел Анисе
Веселин Марчев Андрей Препелица
Бирсент Карагарен Върджил Мисиджан
Сисиньо

Днес от 20:00 часа в Пловдив ще се играе срещата, която може да определи на първо четене шампиона на България за 2016-та година.

На стадион „Лаута" ще гостува четиркратния (до днес) шампион Лудогорец на пловдивските „железничари."

Локомотив е един от двата отбора побеждавали разградските „орли" през това първенство. Те дори имат още една победа на своя стадион през 2013-а година. В Пловдив има и едно равенство. Лудогорци са печелили три пъти, но последната им победа от преди почти две години. Пловдивчани са вкарали 7 гола, но са допуснали 11.

Ситуацията в българския футбол е такава, че Лудогорец още два пъти ще може да бъде обявяван за шампион. Както знаем, освен на футболния терен, първенството ще се решава и в съдебната зала в Лозана. При победа Лудогорец ще има 14 точки аванс при оставащи 4 двубоя. Решението в Лозана може да върне 7 точки на Левски, а може да добави и 2 точки към актива на Лудогорец. Така евентуалната разлика ще бъде по схемата 14, 9, 7. за 4 мача.

В последните няколко кръга пловдивските „железничари" играят освободени от напрежение и правят вълнуващи спектакли с много голове. Само може да припомним победата им над Пирин с 4:2 и загубата им в Стара Загора с 2:5. Както и важният за тях успех в дербито срещу Ботев с 2:1.

Главен Съдия: Драгомир Димитров Драганов, Асистенти: Диян Христов Вълков Мартин Иванов Димитров.

Съб 06.08.11 Лудогорец Разград 0-0 Локомотив Пловдив

ОБЩО: 13 мача, 2 победи за Локомотив Пловдив, 2 равенства, 9 победи за Лудогорец Разград , голова разлика 21:7 за Лудогорец,
В Пловдив: 6 мача, 2 победи за Локомотив Пловдив, 1 равенства, 3 победи за Лудогорец Разград , голова разлика 11:7 за Лудогорец.
В Разград (Бургас): 7 мача, 6 победи за Лудогорец Разград, 1 равенства, 0 победи за Локомотив Пловдив , голова разлика 10:0 за Лудогорец,
ПЪРВА СРЕЩА: Съб 06.08.11 Лудогорец Разград 0-0 Локомотив Пловдив играна в Бургас.