Жълт картон за Пластун.

89′

Жълт картон за Вълчев.

88′

Райков бележи за 2:2! Страхотен гол на футболиста на Локомотив от свободен удар!

83′

Велковски заменя Кики.

80′

Сисиньо е заменен от Витиня.

77′

Райков заменя Марчев.

75′

Кишада е заменен от Кампаняро.

74′

ГОЛ на Кешеру! Обратът е пълен! 1:2!

62′

Бакалов заменя Умарбаев.

60′

Кешеру сменя Мисиджан в редиците на гостите.

56′
55′

ГОЛ за Лудогорец! Пластун бележи за 1:1! Претенции на домакините за налична засада.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

35′

Атаките на гостите се редуват една след друга, но резултат от това, на този етап, все още няма.

28′

Жълт картон за Траянов.

27′
25′

ГОЛ за Локомотив! Камбуров извежда тима си напред в резултата!

13′

Шанс за Марселиньо, който обаче не успява да нанесе решителен удар.

11′

Втора засада за Камбуров, опитният нападател не изглежда доволен от отсъждането.

9′

По един изстрел и към двете врати. Голове все още няма.

1′

13.Симеон Райков 28.Клаудиу Кешеру

Отборите на Локомотив (Пд) и Лудогорец се изправят един срещу друг в голямото дерби на кръга. Двубоят вече е пословичен за родните футболни стандарти, тъй като винаги е съпътстван с много напрежение и изненадващи резултати.

„Орлите“ ще търсят своята първа победа като гост, тъй като до този момент загубиха визитата си на Левски с 1:0. „Смърфовете“ пък ще се опитат да бъдат едва първия клуб, който е успял да накаже разградчани в три поредни домакинства.

Треньорът на Локо Илиан Илиев не може да използва в този мач контузеният Суда. Наставникът се очаква да заложи на Пиргов на вратата и Крумов, Везалов, Котев и Амрауи в защита. Райнов и Траянов ще са двойката дефанзивни полузащитници, а пред тях в ролята на плеймейкър ще бъде Дани Кики. Марчев и Бакалов ще започнат на двете крила, а атаката ще води Мартин Камбуров.

В същото време гостите този път няма да пестят сили и ще заложат на оптимален състав. Стоянов ще стартира на вратата, а пред него карето в отбрана ще е съставено от Натанаел, Пластун, Моци и Сисиньо. Марселиньо и Саша ще действат в средата на терена, а Лукоки и Мисиджан се очаква да оперират по двете крила. Атаката ще води Джонатак Кафу, а зад гърба му ще стартира Вандерсон.