КРАЙ НА МАЧА! ЛОКО ЗАПИСВА ЧЕТВЪРТА ПОРЕДНА ПОБЕДА!

Локо (Пд) на Ераносян продължава с наказателната си акция, този път жертва паднаха "моряците"

Бакалов е заменен от Йевтовски.

85′

Даниел Георгиев е заменен от младия Йосков.

80′

ГОЛ ЗА ЛОКО ПД! Дани Кики разстрелва вратата на "моряците" след като получи пас от Умарбаев и от границата на наказателното поле се разписа красиво за 1:0!

74′

Венков сякаш отново игра с ръка в наказателното, а след това Камбуров не успя да се пребори за топката в малкия пеналт.

70′

Камбуров бе много близо да отбележи след пас на Умарбаев, но в последния момент Николов изби.

66′

Секо получава жълт картон заради реклика към съдията.

65′

Умарбаев заменя Луке.

60′

Локо владее инициативата, за разлика от първата част, когато Черно море бе по-класният тим на терена.

57′

Димо Бакалов с опит за центриране, топката не намира негов съотборник.

52′

Димо Бакалов с опит за центриране, но без успех.

50′
46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46′

Кузма заменя контузения Бакари.

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Удар от дистанция на Коконов, който минава много близо до вратата на Локо.

40′

Бакари стреля опасно, но Ел Харуби изби иначе слабия като сила удар.

37′

Домакините претендират за дузпа след като топката среща ръката на Мишо Венков, но Никола Попов е категоричен, че такава няма.

34′

Натиск на гостите, до момента Черно море е с по-чистите голови положения в мача.

32′
29′

Дани Кики пробва да излъже няколко играчи, но без успех.

22′

Крумов е заменен от Дани Кики.

20′

Мишо Венков опитва далечен удар, но топката минава далече над вратата.

17′

Коконов се опита да промуши топката между краката на Ел Харуби, но стражът се намеси решително и улови.

15′

Георги Илиев центрира в наказателното поле от фаул, но топката излиза в аут.

9′

Димо Бакалов проси дузпа, но получава жълт картон за симулация.

5′

Равностойна игра в първите минути на двубоя. Двата тима водят битка предимно в центъра на терена.

2′

Центриране на "моряците" в наказателното поле, Венков се опита да подаде към Коконов, но без успех.

1′

9. Кики 98. Йосков

Локомотив (Пловдив) приема Черно море в първи мач от 17-ия кръг на Първа лига.

Срещата на "Лаута" стартира в 17:30 часа. Главен съдия на двубоя е Никола Попов.

"Смърфовете" се намират в отлична серия от три поредни победи - над Ботев, Левски и Монтана. Черно море не познава вкуса на загубата в три поредни кръга.

Преди мача, Локо (Пловдив) и Черно море са на сходни позиции в таблицата.  "Моряците" са 4-ти с 28 точки, а Локо е на петата позиция с две точки по-малко.