60′

Жълт картон за Бурабия.

58′

Уникална възможност за Кулма!

Николай Кръстев се намесва по чудесен начин и предотвратява ново попадение във вратата си!

Шанс за Левски!

55′

Официално предупреждение за Петрус Бумал.

54′

Бурабия стреля силно!

Топката преминава над вратата.

Вратарят на "червените" дори не помръдна от мястото си.

53′

Арсенио Нунеш е заменен от Меркадо.

Нова принудителна промяна в "червения" лагер.

50′

Официално предупреждение за Фернандо Каранга.

48′

Колев заменя Пинто.

Принудителна промяна в "червените" редици.

46′

Сукуна заменя Аниете.

46′

Бурабия заменя Де Ноойер.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме може условно да се раздели на две части. Едната - с подчертано надмощие на "червените", а следващата - с опитите на "сините" да се върнат в мача.

Причината - Левски получи гол във вратата си след само 5 минути игра.

Началото беше изцяло в полза на ЦСКА, като съперникът не успяваше дори да напусне пределите на собствената си половина.

В 5-ата минута Арсенио Нунеш получи топката в наказателното поле на опонента и без да се суети излишно прехвърли топката от левия на десния си крак, след което с шут, в стил "Тиери Анри" не даде шансове на вратаря на "сините".

Ранно инкасираното попадение определено беше шокиращо за Левски, като футболистите на състава не успяваха да намерят верния начин за противодействие на неспирните акции на "червените".

При малко повече успех и шанс пред целта, Фернандо Каранга можеше да удвои преднината на тима си, но негов изстрел срещна крак на съперников защитник.

След точно половин час игра бе отменен гол в полза на символичните домакини в срещата.

Центриране в пеналта на Китанов намери Адениджи, който стреля с глава, Яблонски добави кълбото във вратата, но последва сигнал от страна на Никола Попов. Бе маркирана засада на Адениджи. Повторенията убедиха аудиторията в правотата на решението на страничния арбитър.

До края на полувремето Левски имаше още две възможности да отбележи изравнителен гол, но удари на Нар и Краев не постигнаха очаквания ефект.

45′

Почивка.

44′

Жълт картон за Недялков.

43′

Изстрел на Каранга!

Шутът му е блокиран в последния момент от Яблонски!

42′

Опит на "сините" да се върнат в мача в последните минути от първото полувреме.

За момента това не се случва, въпреки двата поредни корнера за тима.

Снимка 281652

38′

Давид Симао бе уцелен с камък от феновете на Левски!

35′

Шут на Костадинов!

Топката преминава встрани от целта.

Единственият футболист на символичните домакини, който не спира да атакува съперника.

30′

Отменен ГОЛ за Левски!

Адениджи праща топката към вратата с глава, но флагът на страничния съдия е високо вдигнат.

Повторенията показват, че решението на арбитъра е правилно!

29′

Жълт картон за Николай Бодуров.

Пореден негов фаул срещу Краев.

26′

Официално предупреждение и за Аниете.

Симулация на "синия" състезател.

Повторенията са категорични.

Снимка 281654

25′

Официално предупреждение за Пинто.

Футболистът на "червените" си заслужи картона, след като влезе в краката на съперников футболист, без да цели да играе с топката.

20′

20 минути тотална доминация на "червените" на "Васил Левски".

Безидейни "сини" състезатели, не е ясно как футболистите на тима ще излязат от това затруднено положение, в което очевидно са изпаднали.

17′

Интересен опит на Недялков да изведе Каранга в голова позиция.

Сантиметри не достигат на един от чужденците в "червените" редици.

15′

Нар се опита да прескочи Пинто.

Вместо това обаче го изрита в главата, предизвиквайки сериозно напрежение на терена.

14′

Далечен изстрел на Бабатунде Адениджи!

Китанов лови топката без проблем.

Снимка 281658

12′

Жълт картон за Николай Кръстев.

Каранга стигна пръв до топката, при поредния си пробив в половината на съперника, след което "синият" страж го изтласка встрани с всичка сила.

11′

Радост за "червените" фенове.

11′

Официално предупреждение за Бабатунде Адениджи.

Фаул на "синия" състезател срещу Нунеш.

8′

Подчертана агресия в "червените" редици.

Отборът не спира да напада, въпреки че вече води в резултата, на доста ранен етап от двубоя.

Левски е неузнаваем.

Тимът няма верен отговор за натиска на "армейците".

5′

ГООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

Арсенио Нунеш открива резултата на националния стадион!

Гол, в стил "Анри" на състезателя на "армейците"!

4′

Натиск на ЦСКА.

"Сините" не успяват да изнесат топката в предни позиции, а на този етап не излизат и от собствената си половина от терена.

3′

Нарушение на Антон Недялков, в близост до наказателното поле на "червените".

Аниете центрира, но не се стига до изстрел.

2′

Изстрел на Руи Педро!

Ударът му е париран от бранител в син спортен екип!

1′

Феновете вече заемат местата си на националния стадион.

1′

"В този мач никога не е имало фаворит"

Николай Илиев: Победа срещу ЦСКА ще "оправи" Левски (ВИДЕО)

Ники Илиев: Победа срещу ЦСКА ще "оправи" Левски (ВИДЕО)

1′

"Много пъти вече сме ги наказвали"

Наско Сираков: Как така какво очаквам? Победа, разбира се! (ВИДЕО)

Сираков: Как така какво очаквам? Победа, разбира се! (ВИДЕО)

"Много пъти сме ги наказвали"

1′

"Сини" и "червени" са готови за битка!

1′

Първи съдийски сигнал!

Николай Кръстев 12. Георги Китанов
Роман Прохазка 3. Антон Недялков
Давид Яблонски 4 Божидар Чорбаджийски (к)