Контузеният Анисе отстъпва мястото си на Кишада

Мисиджан заменя Кешеру

67′

Каква възможност за Левски. Аниете бе оставен сам срещу Владо Стоянов след като засече центриране и стреля, но Стоянов изби

55′

Аденинджи напредна отдясно, след това се строполи на тревата, но реферът Ивайло Стоянов подмина ситуацията

53′

Феновете на Левски отново използват димки, които са в син и жълт цвят

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

40′

Maсиран "син" натиск пред вратата на Лудогорец

32′

Феновете на Левски хвърлиха множество димки, което намали видимостта и Ивайло Стоянов спря играта за няколко минути

26′

Станалият баща преди дни Прохазка упорито търси попадение, но до момента без успех

23′

Прохазка опитва много добър удар, но топката се отбива в гредата!

20′

Краев атакува, но бранител на Лудогорец избива топката

14′

Краев опитва много силен удар от дистанция, Стоянов избива решително

13′

Аниете го отнася след като поиска фаул при съприкосновение със Сисиньо

12′

Двамата капитани - Дяков и Минев се бутат след нарушение в центъра на терена

10′

Луогорец опитва натиск, до момента без сериозни положения пред вратата на Йоргачевич

5′

В първите минути се извършват доста нарушения

1′

10 Венцислав Христов 92 Джоди Лукоки

Левски се изправя срещу Лудогорец в дербито на третия кръг на Първа лига. Мачът на "Георги Аспарухов" започва в 21:15 часа. До момента, "сините" имат две равенства, докато шампионите са с една победа. Левски започна сезона с 0:0 срещу Монтана, а в миналия кръг завърши 2:2 с Локо (Пд). Лудогорец пък победи Ботев с 4:1, а в първата среща мачът с Берое беше отложен заради участието на разградчани в квалификациите за групите на Шампионска лига.

Главен съдия на днешния мач е Ивайло Стоянов,а негови помощници ще са Диян Вълков и Георги Дойнов. Четвърти съдия е Георги Тодоров, а допълни асистенти - Станислав Ставров и Ангел Баялцалиев.

Старши треньорът на "сините" Люпко Петрович отново залага на Бабатунде Адениджи в нападение, а Венци Христов е резерва. Бранителят Сандберг не попада в титулярния състав.

Наставникът на гостите Георги Дерменджиев залага на най-доброто, с което разполага.