Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

89′

Спорно положение. Недялков игра с ръка, като повторенията показаха, че това най-вероятно бе станало на линията на наказателното поле. Реферът Попов не отсъди дузпа, въпреки големите претенции на Гонзо.

84′

Йосков замени Даниел Георгиев.

81′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Станислав Манолев центрира към Каранга, който с глава се извиси и разстреля мрежата на "моряците"!

80′

Каранга нахлу в наказателното поле и се строполи след съприкосновение с играч на домакините и поиска дузпа, но Попов бе категоричен, че такава няма.

78′

Втори жълт картон за Стефан Станчев.

74′

Пируло замени Илиев.

70′

Десподов опита удар от фаул от далечна дистанция. Топката мина близо до гредата.

65′

Десподов замени Меркадо.

64′

Жълт картон за Стефан Станчев.

61′

Балджийски замени Минков.

59′

Фернандо Каранга се размина с гол! От много близко разстояние нападателят засече подаване на Кулма и от няколко метра не успя да разстреля Михайлов.

55′

Кулма напредна опасно в наказателното поле, но не успя с паса и атаката се провали.

54′

Жълт картон за Станислав Манолев.

52′

Далечен удар на Симао. Михайлов бе покрил ъгъла си и лови без проблем.

47′
46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ЧЕРНО МОРЕ - ЦСКА 0:0

41′

Култа стреля от много близко разстояние, но Каранга нелепо застана на пътя на топката, която влизаше във вратата.

35′

Арсенио оправи много добър, точен удар, но Михайлов се разтегна и изби.

32′

Паланков намери Коконов, който центрира в наказателното поле, но там Костадинов не успя да засече.

28′

Каранга изскочи на голова позиция, но Михайлов излезе придвидливо и изби.

22′

Тотален натиск на "червените". Играта се развива основно в полето на домакините.

18′

Манолев отклони към Каранга, който в карамбола в наказателното поле успя да засече на крак, но вратарят Михайлов се намеси.

14′

Коконов бе изпреварен от Чорбаджийски в наказателното поле и така се провали обещаваща атака на "моряците".

12′
9′

ЦСКА владее инициативата, до момента домакините не са създали интересни положения пред вратата на Китанов.

7′

Арсенио центрира от корнер, Каранга засече с глава, но стреля в аут.

4′

Кулма намери Манолев с гръб, опитният играч мигновено пусна към Каранга, който отправи хубав удар, но на сантиметри над вратата.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

33. Емил Михайлов 2. Георги Китанов
3. Даниел Георгиев 3. Антон Недялков
5. Стефан Станчев 4. Божидар Чорбаджийски (к)
28. Пламен Гълъбов

Черно море приема ЦСКА в Каварна. Срещата започва в 17:30 часа. "Червените" излизат в опит да затвърди възходящата си форма в последно време и да се утвърди на второто място в крайното класиране, което доскоро изглеждаше като стопроцентово за Левски.

"Сините" аристократично го отстъпиха с поредица слаби резултати, а след снощната загуба от Локомотив (Пловдив), днес при успех на "червените" над водения от Георги Иванов - Гонзо тим на "моряците", вече ще изостанат с три точки от ЦСКА.

Със сигурност треньорът на Черно море Георги Иванов - Гонзо ще надъха отлично своите играчи в опит да сложи прът в колелата на ЦСКА и да остави отворен въпроса за второто място в шампионата. Черно море ще излезе с прекроена защита, наложена от наказанията на Ондрей Сукуп и Михаил Венков.

Божидар Искренов: Някои им викат Литекс, ама пише ли ЦСКА? Пише! Гордея се, че бях част от този клуб

Гибона: Някои им викат Литекс, ама пише ли ЦСКА? Пише! Гордея се, че бях част от този клуб

"Аз счупих стереотипа в България!"

В състава на "моряците" се завръща халфът Тодор Паланков, който ще си партнира с капитана Георги Илиев в средата на терена. В предни позиции ще действат Марек Кузма и Александър Цветков.

Стамен Белчев пък ще предприеме минимално промени. Давид Симао започва като титуляр в трети пореден мач за сметка на Бумал, който се завръща след травма. Кевин Меркадо игра силно при успеха с 2:0 над Дунав и също може да започне в стартовия състав. Зад Каранга пък ще действа Арсенио.