Последен съдийски сигнал.

84′

Узунов заменя Кифуети.

83′

Директен червен картон за Апостолов! Повторенията показват, че фаул може би има, но не и за директен червен картон. Поредно странно решение на рефера Кабаков.

82′

Жълт картон за Ндонг.

80′

Въпреки недоволството на Георги Иванов от резултата, нова промяна за момента не е регистрирана.

75′

Силен шут на Бакари, топката не преминава голлинията.

70′

Смирнов сменя Атанасов.

65′

Жълт картон за Фиданин.

61′

Жълт картон за Атанасов.

58′

Отман отстъпва мястото си на терена на Апостолов.

57′

Жълт картон за Коконов.

54′

Резултатът е изравнен! 1:1! Илиев центрира от свободния удар в наказателното поле на съперника и гол на Траянов връща "моряците" в срещата!

53′

Жълт картон за Мечев.

53′

Повече от любопитен фаул в наказателното поле на Локомотив. Банков пусна топката на тревата, след това обаче отново се наведе и я хвана с ръце. Реферът сигнализира за нарушение на правилата.

50′

Жълт картон за Мартин Кавдански.

49′

Мартин Кавдански играе с ръка в наказателното поле на тима си. Реферът обаче сигнализира за фаул на границата на пеналта.

46′

Кузма заменя Паланков.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

44′

Илиев и Секо не се разбраха и Черно море пропуска страхотна възможност за изравняване на резултата.

42′

Отман не подава на оставен без опека свой съотборник, а вместо това праща топката към страничната линия. Иван Колев не остава доволен от действията на състезателя си.

36′

Коварж избива страховит шут на Джоман. Резултатът се запазва непроменен.

35′

Георги Иванов едва не влиза на терена, изразявайки несъгласието и недоволството си от действията на състезателите му.

33′

Ндонг едва не повтаря ситуацията от тази, при отбелязването на гола, след лошо върната топка към Коварж.

31′

Илиев центрира към Траянов, но последният е блокиран от бранител на съперника.

30′

Коконов стреля от няколко метра разстояние, но не намира очертанията на вратата.

29′

Жълт картон за Джоман.

28′

Мечев можеше да удвои преднината на гостите, но изстрелът му е избит в ъглов удар.

23′

Възможност за изравняване на резултата, но Паланков стреля неточно.

22′

Джоман бележи за 1:0 за Локомотив, след уникално груба грешка на Коварж! Вратарят се опита да изрита топката в предни позиции, но Джоман го изпревари, отне кълбото и стреля пред опразнената врата за 0:1.

21′

Поредни няколко минути без нищо запомнящо се на терена между двата състава.

18′

Изстрел на Бакари, вратарят на съперника спасява.

16′

Жълт картон за Паланков.

15′

Неточно центриране на Сукуп, след мощен пробив на Цветков.

14′

Игра в централната част от терена. Без положения пред двете врати.

9′

Нов опит на Цветков да стреля опасно, топката се отбива в тялото на бранител.

8′

Без подчертано надмощие за някой от двата състава на терена в откриващите минути от сблъсъка.

8′

Коварж избива топката в корнер, след неприятен рикошет пред полето му.

5′

Цветков стреля в гредата, но е отсъдена засада.

2′

Първи изстрел в срещата. Отправи го Отман.

1′

73.Владислав Романов 18.Цветан Генков

Черно море и Локомотив (ГО) откриват междинния 16-и кръг в Първа лига на стадиона в Каварна, където "моряците" приемат своите гости от началото на сезона.

Срещата между двата отбора започва в 15:00 часа, а с оглед формата и резултатите на формациите, се очаква да видим открит и приятен футбол.

Черно море се представя повече от добре до момента в шампионата, а това потвърждава и фактът, че "моряците" са в призовата тройка, изпреварвайки ЦСКА-София.

Варненци имат актив от 27 точки, а през уикенда биха Монтана с 2:0 като гост.

С добри игри може да се похвалят и съперниците им от Горна Оряховица, които търпят ренесанс, откакто отборът бе поет от Иван Колев.

Локомотивци бяха в зоната на изпадащите, но с идването на специалиста отборът спечели 4 от 7 срещи, включително и последната срещу Пирин с 1:0.