Лудогорец записа категорична победа над Локо (Горна Оряховица) в мач от 11-ия кръг на Първа лига.

Шампионите се наложиха над "железничарите" с 4:0 на "Лудогорец арена". В герой за разградчани се превърна Клаудио Кешеру, който вкара два гола и подаде за трети.

По този начин, тимът на Георги Дерменджиев продължава плътно да следва Левски като разликата между двата отбора са две точки.

Лудогорец днес опита да заличи кошмара от преди няколко дни, когато загуби от Арсенал с 0:6 на "Емирейтс".

НА ЖИВО: Лудогорец - Локо (ГО)

Разградчани пробват да заличат кошмара от Арсенал

Първото попадение падна днес в 25-ата минута, когато Марселиньо намери Кешеру с центриране отдясно, румънецът стреля от воле с левия крак, разписвайки се за 1:0. В 51-ата минута Марселиньо намери пас на Кешеру, напредна към наказателното поле и стреля, пращайки топката в долния десен ъгъл.

Дванадесет минути преди края Клаудиу Кешеру засече центриране на Мисиджан, Кавдански изгуби топката и румънецът отбеляза за 3:0.

В самия край на мача, Кишада вкараа за 4:0, след като бе намерен от Сисиньо в наказателното поле.

Снимка 258993

Две минути по-късно гостите останаха с човек по-малко след като Стефан Цонков спъна Лукоки, излизащ сам срещу вратаря и получи директен червен картон.

След този мач, Лудогорец е на 2-ото място с 25 точки. Локо (ГО) пък е 12-ти с 8 пункта.