Клаудиу Кешеру вкара единствения гол в мача

Десподов получи отляво и отново опита удар, който бе неточен.

80′

Жълт картон за Велев.

79′

Лудогорец получи право да изпълни пряк свободен удар отляво на наказателното поле. Десподов застана зад топката и опита удар, който мина опасно над вратата.

77′

Жълт картон за Родриго.

76′

Чибота заменя Ману.

71′

Василев заменя Андраде.

67′

Ангелов заменя Иса.

65′

Спасяване на Дюлгеров! Каули овладя топката в наказателното поле, елиминира Попов и опита удар от малък ъгъл. Вратарят на Черно море обаче се намеси и изби. Ману опита добавка, но стреля неточно.

62′

Каули заменя Янков.

59′

Ману получи в наказателното поле и реши да върне назад към Сантана. Бразилецът стреля опасно, но покрай вратата.

58′

Родриго получи топката отляво и опита удар, който не затрудни Стоянов.

56′

Касми е заменен от Родриго.

53′

Пропуск на Десподов! Крилото получи топката отдясно, напредна и навлезе навътре. Десподов потърси далечния ъгъл, но топката мина опасно покрай вратата.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46′

Янчев заменя Дробаров.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

45′

Жълт картон за Панайотов.

42′

Жълт картон за Жозуе Са.

39′

Жълт картон за Десподов.

38′

Жълт картон за Кешеру.

36′

Жълт картон за Григоре.

30′

Черно море разви добре контраатака. Касми получи отляво и от малък ъгъл потърси удар, който мина високо над вратата.

17′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру бележи! Десподов центрира от корнер. Ману изпревари Курьор на първа греда и продължи топката за румънския нападател, който от няколко метра засече за 1:0.

13′

Жълт картон за Цветомир Панов.

9′

Жълт картон за Янков.

8′

Курьор проби през центъра и нанесе удар извън наказателното поле, който не затрудни Стоянов.

3′

Удар на Панайотов от далечна дистанция минава покрай вратата.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

95. Каули 7. Родриго Вилела

Лудогорец посреща Черно море в мач от 16-ия кръг на efbet Лига. Мачът на "Хювефарма Арена" стартира в 17:45 часа.

Шампионите са в серия от пет поредни победи в елита ни, но все още лекуват разните си от кошмарното представяне в Лига Европа, където завършиха с 0 тчоки. Отборът на "моряците" винаги е бил коствелив орех и със сигурност не е подходящ опонент за вдигане на формата за който и да е гранд.

В днешната среща, старши треньорът на домакините Станислав Генчев по всяка вероятност ще направи промени в сравнение със състава, който загуби от ЛАСК. Владислав Стоянов може да започне на вратата, а в центъра на защитата се очаква да действат Георги Терзиев и Козмин Моци. Кирил Десподов, Елвис Ману и Доминик Янков вероятно ще започнат зад централния нападател Клаудиу Кешерю.

Рейнджърс взима нападател на Лудогорец през зимата

Шотландският гранд вече работи по трансфера на Якуб Шверчок

Старши треньорът на гостите Илиан Илиев има няколко проблеми. Исмаил Иса и Матиас Курьор ще са основната заплаха за вратата на домакините, а Стефан Велев и Васил Панайотов ще трябва да се противопоставят на Светослав Дяков и Аанисе Абел в средата на терена. Двойка централни бранители ще са Даниел Димов и Влатко Дробаров. Младежкият национал Илиан Илиев няма да играе за Черно море, защото е наказан.